اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

اکانتینگ میکروتیک

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

اکانتینگ میکروتیک

سلام به همه دوستان
    من پکیج میکروتیک و برای اکانتینگ دانلود کردم از تو سایتش ، ولی وقتی میارمش تو میکروتیک توی file نمیاد بین package
    یعنی نصب نمیشه
    چرا ؟؟؟؟؟

میشه نحوه راه اندازی شو بگین ؟؟؟؟
    ممنون

کامنت

شما اگه میخواین از user manager میکروتیک استفاده کنید ابتدا باید از پکیج مربوطه رو دانلود کنید و از طریق winbox توی file کپی کنید بعد از اینکار روتربورد را reboot کنید بعد از اینکه میکروتیک بالا اومد توی منوی system --> pakage چک کنید ببینید نصب شده یا نه .
      اگر نصب شده بود توی بروزر http://x.x.x.x/userman که x.x.x.x آی پی مربوط به میکروتیک هست رو تایپ کنید تا صفحه login به userman رو ببینید .
      او به من آموخت ، من به تو می آموزم و تو هم به او ...
      نگذار این چرخه قطع شود:279:

کامنت

مرسی آقا . تونستم واردش بشم
        میشه کلا مراحل راه اندازی هات اسپات و بگین ؟ البته به همراه اکانتینگ
        ببینید من میخوام کاربرام پشت هر سیستمی که میرن وقتی میخوان از اینترنت استفاده کنن با یوزر و پسورد خودشون وارد بشن ، میخوام محدودیت حجمی بذارم براشون
        ممنون میشم اگ راهنمایی کنید

کامنت

کسی نیست کمک کنه ؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟
          نحوه ساخت یوزر رو میخوام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
          یوزر میسازم ولی محدودیت هام اعمال نمیشه !!!!
          یه مشکل دیگه هم ک دارم اینه که وقتی هات اسپات ران میشه ، پینگ بعضی از سیستم ها رو تو شبکه ندارم !!!
          دلیلش چی میتونه باشه ؟؟؟
          آخرین ویرایش توسط aref21; در تاریخ/ساعت 08-02-2015, 09:36 AM.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
          در حال انجام ...
          X