اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

تغيير IP اتصال به ميكروتيك در winbox

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

تغيير IP اتصال به ميكروتيك در winbox

با سلام
    در winbox در قسمت connect to يه اي پي دارم كه براي اتصال به ميكروتيك استفاده ميشه
    براي تغيير اين IP از كدام قسمت بايد اقدام كنم

با تشكر

میشه بیشتر توضیح بدین ؟
    یعنی چی میخواین ip رو پاک کنید و یا عوض کنید ؟
    او به من آموخت ، من به تو می آموزم و تو هم به او ...
    نگذار این چرخه قطع شود:279:

کامنت

نوشته شده توسط aslani031 مشاهده پست
      با سلام
      در winbox در قسمت connect to يه اي پي دارم كه براي اتصال به ميكروتيك استفاده ميشه
      براي تغيير اين IP از كدام قسمت بايد اقدام كنم

با تشكر
      اول با winbox بهش لاگین کن بعد از قسمت ip بخش address پورت مورد نظرتون رو انتخاب کنید و ip رو عوض کنید. برای تنظیمات اولیه میکروتیک هم میتونید از این لینک استفاده کنید:
      آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-18-2021, 07:10 PM.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
      در حال انجام ...
      X