اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

اینترفیس های brige و mesh

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

اینترفیس های brige و mesh

سلام
    اینترفیس های brige و mesh چه کاربردی دارند؟و تفاوتشون چیه؟

bridge و mesh هر دو کاربردشون یکی هست و یک کار انجام میدهند تنها فرقشون بین پروتکلی است که استفاده می کنند ، bridge از STP و RSTP ولی در مقابل mesh از HWMP+ استفاده میکنه .
    او به من آموخت ، من به تو می آموزم و تو هم به او ...
    نگذار این چرخه قطع شود:279:

کامنت

ممنون ار جوابتون
      این درسته که برای اتصال دو شعبه brige و برای بیشتر از این mesh استفاده میشه؟
      توی brige دو سمت شبکه ای که قراره وصل بشن درج میشه ولی تو mesh معمولا وایرلس؟

کامنت

فکر نمیکنم اینطور باشه ، در میکروتیک :
        bridge از STP و RSTP استفاده میکنه که معمولا تمام device ها استفاده میکنند و مشترک هست اما mesh از استاندارد HWMP+ استفاده میکنه که جدیده و مخصوص خوده میکروتیک هست .(mesh همان bridge هست که از HWMP+ استفاده میکنه که مختص میکروتیکه)
        در مورد add کردن اینترفیس در bridge و mesh فرقی نمیکنه وایرلس باشه یا کابل .
        او به من آموخت ، من به تو می آموزم و تو هم به او ...
        نگذار این چرخه قطع شود:279:

کامنت

ممنون از جوابتون

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
          در حال انجام ...
          X