اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

درخواست آموزش ساخت q و محدود کردن دسترسی یوزرها در میکروتیک

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

درخواست آموزش ساخت q و محدود کردن دسترسی یوزرها در میکروتیک

سلام به همه دوستای گلم توی انجمن
    از دوستان و مدیرای که تجربه کار کردن با میکروتیک رو دارند درخواست آموزش ساخت q و روش محدود کردن دسترسی کاربرا رو میخواستم . ممنون

بستگی به نیاز شما داره
    کافیه از بخش Simple یک ایت جدید اضافه کنید و بعد هم target ؤو ip کاربر بدید
    limit کنید

البته این روش خیلی ساده هست
    اگه بشتر توضیح بدید بهتر میتونم کمک کنم

کامنت

برای این که یک عده کانکشن بزنن مثلا ppoe بعد اونجا محدود بشن باید چی کار کنیم؟
      وقتی روی آی پی محدودیت بزاریم طرف با تعویض آی پی به اینترنت بدون محدودیت دست پیدا نمی کنه؟
      ممنون

کامنت

نوشته شده توسط a.choopani مشاهده پست
        بستگی به نیاز شما داره
        کافیه از بخش Simple یک ایت جدید اضافه کنید و بعد هم target ؤو ip کاربر بدید
        limit کنید

البته این روش خیلی ساده هست
        اگه بشتر توضیح بدید بهتر میتونم کمک کنم
        سلام . من این کارهایی که گفتید رو انجام دادم . فقط یه سوال داشتم من وقتی توی Q تعریف میکنم که مثلا ip 192.168.1.10 بتونه 256 تا دانلود داشته باشه و 256 تا هم آپلود داشته باشه این به صورت دقیق اعمال میشه دیگه یعنی اینکه آی پی 192.168.1.10 بیشترین سرعتی که میتونه دانلود بزاره 256k هست و آپلودش هم 256k بیشتر نمیتونه باشه ؟ و سوال دومم اینه که اگه من سرعت خط ADSL که گرفتم 1M باشه و 12 نفر هم توی شرکت باشند من اگه برای هر کدوم هم که 256 تا دانلود و آپلود بزارم اینجا تکلیف چی میشه ؟ و چه اتفاقی میوفته ؟ اگه چهار نفر همزمان دانلود بزارن خب قاعدتا طبق این چیزی که من تعریف کردم 1M خط ADSL پر میشه و برای بقیه دیگه پهنای باندی نمیمونه در صورتی که من برای بقیه ip ها هم تعریف کردم که 256k دانلود و آپلود داشته باشند ؟؟؟؟

کامنت

در مورد سوالات بعدی باید از PCQ استفاده کنید

کامنت

در مورد سوالات بعدی باید از PCQ استفاده کنید .

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
            در حال انجام ...
            X