اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

درخواست آموزش میکروتیک

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

درخواست آموزش میکروتیک

سلام خدمت دوستان گرامی و مدیران انجمن
    میکروتیک میخوام یاد بگیرم از کجا باید شروع کنم ؟ و چه کارهایی باید انجام بدم ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید .

سلام دوست من دارم یک pdf کلی براش آمده می کنم می زارم توی سایت
    rmalekghasemi.ir
    MTCNA MTCRE CCNA CCNP
    CISCO-Mikrotik-VOIP-HP servers
    09131407063 تماس فقط امور تجاری -انجام امور تخصصی شرکت ISP-ISDP و ارگان های دولتی -مشاوره

کامنت

نوشته شده توسط ramin_malek مشاهده پست
      سلام دوست من دارم یک pdf کلی براش آمده می کنم می زارم توی سایت
      سلام ممنون پس کی آماده میشه؟

کامنت

در پیرو حرف دوست قدیمیم اقا رامین که فک کنم یادشون باشه منو
        بهتره اینکه خودتون هم پیگیر باشید
        و از wiki ها خوب استفاده کنید

کامنت

در این بخش از وبلاگ خودم اقدام به قرار دادن فیلم های آموزشی میکروتیک منطبق بر سر فصل Mtcna
          تهیه شده ای صفخه در حال تکمیل هست و با ضبط هر قسمت ان را در این صفحه در بخش خودش قرار می دهم
          آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 01-13-2015, 03:41 PM.

کامنت

سلام دوست عزیز
            شما کار هایی که مد نظر دارید با میکروتیک انجام بدید رو بگید و همچنین بزرگیه شبکه ای که دارید
            من و دوستان دیگه سعی میکنیم هم بابت خرید سخت افزار راهنمایت کنیم هم بابت انجام تنظیمات و راه اندازی
            خوشحال میشیم بطونیم کمک کنیم :50:

کامنت

سلام
              من میخواستم بدونم میکروتیک رو بر چه اساسی باید انتخاب کرد ؟ از کجا بدونم مثلا میکروتیک 750 برای چه تعداد یوزر جواب گو هست یا نه ؟ و یا اینکه اگه من بیست تا یوزر داشته باشم چه میکروتیکی مناسب کارم هستش ؟

کامنت

در مورد این موضوع دارم مقاله ای رو منشتر میکنم داخل سایت

ولی همیشه بدونید سری 750 برای مصارف سبک و 450 برای معمولی و سری های بالاتر برای کارای سنگین ..
                آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 01-11-2020, 11:00 PM.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                در حال انجام ...
                X