اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

ُسوال در مورد وجود نرم افزار های مجازی سازی میکروتیک

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

ُسوال در مورد وجود نرم افزار های مجازی سازی میکروتیک

سلام وقت بخیر

میخواستم بدونم آیا نرم افزاری وجو داره که محیط کار با میکروتیک رو مجازی سازی کنه؟!

یعنی بدون داشتن روتر بتونم در محیط مجازی اون کار کنم.

مرسی

سلام شما میتونید os میکروتیک رو توی ویرچوال باکس یا vmware نصب کنید و مثل یک میکروتیک واقعی بهش وصل بشین و کانفیگ کنید و ازش استفاده کنید

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

اگر ممکنه مشخصات دقیق virtualbox رو بدید و اگر لینک دانلود هم دارید ممنون میشم بذارید، os mikrotike توزیع خاصی نداره؟ کدومش بهتر؟

مرسی

کامنت

این آموزش تصویری رو ببینید کامل تمام توضیحات رو آقای هابیلی دادن
        آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-18-2021, 07:19 PM.

کامنت

مرسی و آخرین سوال:

من اگر بخوام همین کانفیگ های سخت افزاری انجام بدم، لطفا یک مدل سخت افزاری میکروتیک رو بهم معرفی کنید

خیلی ممنون

کامنت

خواهش میکنم دوست عزیز. به نظرم از میکروتیک 751u استفاده کنید وایرلس هم داره قیمتش هم مناسبه. بدون وایرلسش هم فکر کنم حدودای 100 تومن باشه.

کامنت

من رفتم جاهای مختلف پرسیدم، یه اصطلاح دارن به اسم stock میخواستم بدونم یعنی ، اگر ممکنه بگید

مرسی

کامنت

منظورشون دسته دوم هست :)

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                در حال انجام ...
                X