اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

آموزش Forward کردن پورت 5060 برای انتقال Voip در Mikrotik

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

آموزش Forward کردن پورت 5060 برای انتقال Voip در Mikrotik

سلام خدمت دوستان و سروران گرامی
    یه آموزش خیلی کاربردی رو برای دوستای گلم آماده کردم که خیلی درخواست داده بودند . داخل یه سری از این سایت ها هم سرچ میکردم کلا خیلی از کاربرای که Voip کار میکنن مخصوصا با الستیکس و استریسک با انتقال صدا از روی اینترنت خیلی مشکل دارند و بعضا سعی میکنن که پورت فورواردینگ رو روی مودم های ADSL انجام بدن که دردسرهای خاص خودش رو داره که من اصلا پیشنهاد نمیکنم . ولی توی این آموزش من فوروارد کردن پورت های ویپ رو در میکروتیک یاد دادم که بتونین داخلی های سرور الستیکس یا استریسک خودتون رو با استفاده از یک IP استاتیک از روی اینترنت بر روی سافت فون های یا IP فون های خود ریجیستر کنند .
    آموزش کاملا به صورت تصویری و عملی میباشد .

لینک دانلود فیلم آموزشی :

پسورد : commandsource.org
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 04-04-2015, 10:30 AM.

محمد اقا فایلش دانلود میشه ولی اکسترک نمیشه که

کامنت

نوشته شده توسط reza3562 مشاهده پست
      هیج مشکلی نیست همین الان من برای شما چک کردم.
      عالی بود مرسی دیگه فکر نمیکنم پرت فرواردینگ در میکرو تیک رو از این بهتر بشه آموزش داد.
      آخرین ویرایش توسط BburzuM; در تاریخ/ساعت 10-26-2013, 06:46 PM.

کامنت

سلام دستت طلا امید جان عالی بود :*

کامنت

نوشته شده توسط reza3562 مشاهده پست
          پسوردش رو درست میزنید ؟

کامنت

نوشته شده توسط Habili مشاهده پست
            سلام خدمت دوستان و سروران گرامی
            یه آموزش خیلی کاربردی رو برای دوستای گلم آماده کردم که خیلی درخواست داده بودند . داخل یه سری از این سایت ها هم سرچ میکردم کلا خیلی از کاربرای که Voip کار میکنن مخصوصا با الستیکس و استریسک با انتقال صدا از روی اینترنت خیلی مشکل دارند و بعضا سعی میکنن که پورت فورواردینگ رو روی مودم های ADSL انجام بدن که دردسرهای خاص خودش رو داره که من اصلا پیشنهاد نمیکنم . ولی توی این آموزش من فوروارد کردن پورت های ویپ رو در میکروتیک یاد دادم که بتونین داخلی های سرور الستیکس یا استریسک خودتون رو با استفاده از یک IP استاتیک از روی اینترنت بر روی سافت فون های یا IP فون های خود ریجیستر کنند .
            آموزش کاملا به صورت تصویری و عملی میباشد .

لینک دانلود فیلم آموزشی :
            www.linux-zone.org/forums/upload/video/5060_port_forwarding.rar

پسورد : commandsource.org
            سلام
            خیلی ممنون از بابت زحمتی که کشیدین
            در صورت امکان در مورد دو ip و سناریو یه توضیح کلی میدین؟

کامنت

ip ها یکی شون ippublic هست و اون یکی iplocal . اگر در مورد ip ها اطلاعات بشتری میخواید بدونید به این پست مراجعه کنید :
              آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 02-10-2021, 12:33 PM.

کامنت

نوشته شده توسط Habili مشاهده پست
                ip ها یکی شون ippublic هست و اون یکی iplocal . اگر در مورد ip ها اطلاعات بشتری میخواید بدونید به این پست مراجعه کنید :
                سلام
                منظورم کلیت سناریو بود
                کی به کجا میخواد وصل بشه؟
                ممنون
                آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 02-10-2021, 12:33 PM.

کامنت

سلام
                  اگه پسوردش همون جور که نوشتید commandsource.org باشه برا منم خطا میده

کامنت

سلام چه خطایی میده. من چک کردم ok بود. کپی نکنید خودتون دستی تایپ کنید

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

شما با این نت به یک مشکل بر میخورید اونم صدای یک طرفه شما باید یک نت دیگر برای پورت 10000 تا 200000 اضافه کنید

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                      در حال انجام ...
                      X