اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در پاک کردن آنتی ویروس nod32

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در پاک کردن آنتی ویروس nod32

سلام به همه
    من یه آنتی ویروس kaspereski اورجینال خریدم موقعی که میخوام نصبش کنم همش گیر میده که آنتی ویروس NOD32 روی سیستمت هست باید پاکش کنی . من هم کلا آنتی ویروس قبلی رو حذفش کردم ولی بازم این Kasper رو که میزارم توی نصب هنوز به آنتی ویرس قبلیه گیرمیده . من چطور میتونم این مشکل رو حل کنم ؟

از توی رجیستری پاکش کنید شاید حل بشه
    از قسمت hkey_current_user یا در قسمت hkeu_local_machine
    یه قسمت داره به نام software باید از اونا پاکش کنی بعد ریست کن شاید حل بشه

کامنت

از nod32 unistaller استفاده کنید.
      من هم قبلا این مشکل رو داشتم،خیلی اذیتم کرد!!
      دقیقا یادم نیست با چی آخرش پاکش کردم،ولی طبق فرمایش دوستمون هرچی از نود داخل رجیستری مونده باید پاک بشه!!
      نرم افزارهای unistaller دیگه رو هم امتحان کنید...

کامنت

سلام احتمالا یکی از فایلهای دانلود nod جا مونده اکه nod 7 بوده که کلا این مشکل رو داره.حالا اگه پاک نشد با استفاده از بوت لینوکس باید پاکش کنی اگه بازم نشد باید درایوت رو فرمت بکنی. من با ورژنهای قبل از7 nod مشکل نداشتم فقط ورژن 7 تو پاک شدن اذیتم کرد. بهتره این جور برنامه ها رو توی یه درایو مخصوص نصب کنی که ویندوز و اطلاعات شخصیت توش نباشه تا اگه به مشکل خورد اطلاعت مهم و اساسیت رو تحت تاثیر نذاره.

کامنت

با سلام ختما باید ویندوزت رو یکبار ریپیر کنی اگر دوباره گیر داد دیگه باید ویندوزت رو عوض کنی راه دیگه ای نیست چون nod32 روی exeهای ویندوزت میشینه و با یکی از این دو روزش میشه پاکش کرد همین .:50:

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
          در حال انجام ...
          X