اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

کمک در مورد به اشتراک گذاری پرینتر در شبکه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

کمک در مورد به اشتراک گذاری پرینتر در شبکه

سلام دوستان
    2 تا شرکت هست که شرکت اول در شبکه محلیشون که یه مودم و چند تا یوزر فعالیت میکنند و یه پرینتر هم شیر هست حالا من میخوام از شرکت 2 که جدا از این هست دستور پرینت بدم مثلان وقتی من دستور پرینت میدم از شرکت 2 در شرکت 1 پرینت گرفته شود .
    من باید روی مودم شرکت اول باید تنظیماتی انجام شود و در ضمن شرکت 2 شبکه جدا دارد اون هم یه خط اینترنت جدا و شبکه محلی خودش
    ممنون لطفا راهنمایی کنید .

سلام
    شبکه های دوتا شرکت به همدیگه وصل هستند ؟ یا اینکه هر شرکتی شبکه مجزای خودشو داره ؟

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

هر شرکتی شبکه مجزای خودشو داره

کامنت

ببینید دوست عزیز برای اینکه بتونید این کار رو انجام بدین اولین کاری که باید انجام بدی اینه که یه کاری کنی که شبکه دوتا شرکت همدیگر رو ببینن یعنی اینکه پینگ هم رو داشته باشند اگه دوتا ساختمان به هم چسبیده هست هم با کابل هم میتونی این کار رو انجام بدی و هم اینکه دوتا اکسس پوینت وایرلس بزاری و از طریق اونا دوتا شرکت رو لینک بدی به همدیگه ولی اگه دور از همدیگه هستند با وایرلس باید این کار رو انجام بدی .

کامنت

یعنی فقط از طریق وایرلس و کابل و.. میشه انجام داد راه دیگه ایی وجود ندارد ؟

کامنت

اگر ip public دارین میتونید سیستمی که پرینتر روش هست رو بزارین روی اینترنت بعدش پرینتر رو ادد کنید توی سیستمتون و پرینت هاتون رو از روی اینترنت بفرستین . من این روش رو خیلی پیشنهاد نمیکنم به خاطر امنیتش میگم .

کامنت

یعنی ipیکی از دستگاه ها رو بزاریم روی nat بعدش شماره پورت پرینتر چنده ؟مرسی

کامنت

شماره پورت نمیخواد بزنی روی استارت کلیک کن بعد توی run بزن 10.10.5.20\\ ببین جواب میده یا نه ؟ به جای اون ip من ippublic خودتون رو بزنین

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                در حال انجام ...
                X