اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

وصل کردن 2 مودم تی پی لینک 8901 به یک دیگر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

وصل کردن 2 مودم تی پی لینک 8901 به یک دیگر

سلام دوستان
    من یه مودم داخل یه اتاق دارم که به اینترنت وصله و چون خونه بزرگ است یه دونه اضافه از دوستان قرض گرفتم وگزاشتم داخل اتاق خواب اخری و اینها فاصلشون 20 متر است و من یه کابل کشیدم به یک دیگر وصل کردم مودم اولی که یه اینترنت وصله بهش کابل زدم و بردم کابلو زدم به مودم دومی میخوام ببینم درست انجام دادم .
    بعد ای پی مودم 2 رو گذاشتن 192.168.1.5 و فایرولشم خاموش کردم بعد کارهای وایرلسشم انجام دادم میخوام ببینم کار دیگه نمونده انجام بدم .

الان شما انتظار داری هر دو اینترنت داشته باشند؟

کامنت

سلام
      دوست گرامی مودم اولی اینترنت داره یعنی با خاموش کردن dhcpو عوض کردن ای پی مودم دوم نمیتونه کار سویچ رو انجام بده و اینترنت داشته باشه !!!!!!!!

کامنت

نوشته شده توسط reza3562 مشاهده پست
        سلام
        دوست گرامی مودم اولی اینترنت داره یعنی با خاموش کردن dhcpو عوض کردن ای پی مودم دوم نمیتونه کار سویچ رو انجام بده و اینترنت داشته باشه !!!!!!!!
        عزیزم من فکر نمیکنم بشه همچین کاری کرد ولی شما من رو به شک انداختین ممکنه بشه یه تست کنید به من هم اطلاع بدید.

کامنت

اقا شد
          شما وقتی یه مودم 8901gدارید یکی اینترنت داره و دومی اینترنت نداره میتونید از مودم اولی یه کابل بکشید به مودم دومی بعد روی مودم دومی ip 192.168.1.1اون رو بزارید 1.2 و dhcp اون رو خاموش کنید چون 2 مودم نمیتونن همزمان یه رنج ای پی بدن بعد فایروال هم میتونید خاموش کنید یا نکنید حالا میتونید ازمودم دوم هم به عنوان سویچ هم به عنوان وایرلس استفاده کنید در ضمن نام و پسورد مودم ها را تعغیر بدید تا 2 تا مودم یکی نشه .

کامنت

نوشته شده توسط reza3562 مشاهده پست
            اقا شد
            شما وقتی یه مودم 8901gدارید یکی اینترنت داره و دومی اینترنت نداره میتونید از مودم اولی یه کابل بکشید به مودم دومی بعد روی مودم دومی ip 192.168.1.1اون رو بزارید 1.2 و dhcp اون رو خاموش کنید چون 2 مودم نمیتونن همزمان یه رنج ای پی بدن بعد فایروال هم میتونید خاموش کنید یا نکنید حالا میتونید ازمودم دوم هم به عنوان سویچ هم به عنوان وایرلس استفاده کنید در ضمن نام و پسورد مودم ها را تعغیر بدید تا 2 تا مودم یکی نشه .
            الان هر دو اینترنت دارند؟

کامنت

بله هر دو اینترنت دارن مودم دوم در حقیقت کار یک سویچ و یک ریپیتر وایرلس رو انجام میده.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
              در حال انجام ...
              X