اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در اتصال vpn

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در اتصال vpn

سلام دوستان از توی ویندوز 7 وقتی میخوام به شرکت مون vpn بزنم با همچین پیغام خطایی مواجه میشم :
    کد PHP:
    linke to vpn vpnname failedreconnect pending
    if you continue to receive error messages you can enable logging for analysis
    enable logging
    for logging options see diagnostics

logging options can also be accessed by clicking the remote access preferences menu item under the advanced menu of the network connection folder 
    اینم بگم فقط سیستم من اینطوری هست سیستم دیگه ای که چک کردم راحت وصل میشه بدون مشکل.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

سلام منم میخوام به سرور شرکتم vpnبزنم .نمیدونم چه جوری این کارو انجام بدم.میشه شیوه کارتونو بگین.از ای پی ولید چجوری میشه در مورد این قضیه استفاده کرد؟:221:

کامنت

چه تجهزایت دارین ؟*(روتر، میکروتیک، لینوکس، ویندوز ؟

کامنت

روتر و میکروتیک استفاده نکردم.از ویندوز میخوام vpnبزنم به الستیکس.بدون روتر و میکرو تیک هم این کار امکان داره؟

کامنت

برای این کار به ip public احتیاج دارین و تجهیزاتی که بشه روش vpn راه اندازی کرد. حالا میتونه لینوکس باشه یا میکروتیک و روتر و ویندوز سرور و غیره
          اگر هیچ کدوم رو ندارین teamviwer بزنین

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
          در حال انجام ...
          X