اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل هارد اکسترنال

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل هارد اکسترنال

سلام به اعضا
    یه هارد اکسترنال دارم تا همین دیروز خوب کار می کرد
    ولی امروز که خواستم به سیستم وصل کنم شناسایی نمیشه
    دوستان لطف کنن راهنمایی کنن

سلام مدل هادرتون چیه ؟ چک کنید ببینید هاردتون روشن میشه ؟

کامنت

نوشته شده توسط Habili مشاهده پست
      سلام مدل هادرتون چیه ؟ چک کنید ببینید هاردتون روشن میشه ؟
      سلام مدل هاردم: Adata NH13
      یه مقدار بد توضیح دادم
      وقتی هارد به سیستم وصل میشه
      چراغ وضعیت هارد روشن میشه و چشمک میزنه
      در قسمت quickLaunch در taskbar آیکن usb نشون داده میشه
      وقتی computer رو باز می کنم بعد از چند دقیقه قسمت دایرکتوری به حالت Loading در میاد
      و آیکن هارد هم نشون داده میشه که آخرای Loading ،هارد دو سه بار تق تق می کنه
      ولی خیلی طول میکشه که منصرف میشم

کامنت

هاردتون ضربه نخورده ؟ این صدای تق تق اگه به صورت ممتد و پشت سر هم هست که خیلی جالب نیست. برای برسی های بیشتر باید هارد از داخل باکس بیرون بیاد که اگر گارانتی داره باکسش رو باز نکنید که گارانتیش باطل نشه. اگر یه موقعی به هارد دسترسی داشتین باید با نرم افزارهای مختلف مثل MHDD یا HDD Regenarator ظرفیتش و سطح هارد رو چک کنید اگه بد سکتوری داره ازبین بره. توصیه میکنم اگه اطلاعات مهمی دارین با نرم افزار دومی بدسکتورگیری کنید که اطلاعاتتون از بین نره. اگر هم که بدسکتور شدید داشتین و با نرم افزار قابل ریکاوری نبود که باید دست به دامن تجهیزات سخت افزاری مثل PC3000 بشیم. کلا یه توصیه دوستانه هم بکنم وقتی هاردتون داره کار میکنه اونو جابه جا نکنید همین نکته کوچیک باعث میشه عمر هاردتون افزایش پیدا کنه.

کامنت

ممنون آقای هابیلی از راهنماییتون
          امروز هارد رو بردم گارانتی گفتن که تعویض می کنن
          ولی اطلاعاتشو نیاز دارم می خوام ریکاوری کنم
          می خواستم بدونم که با این شرایط امکان ریکاوری هست بدون اینکه هارد باز بشه؟
          یه سوال دیگه بهترین برند هارد اکسترنال چی هست؟ که حداقل مرجوعی رو داشته باشه؟

کامنت

خواهش میکنم. هارد های وسترن دیجیتال هارد های نسبتا مقاومی هستند نسبت به برند های دیگر و چون چند سالی به صورت تخصصی روی هارد های اکسترنال کار میکردم وسترن دیجیتال رو به شما پیشنهاد میدم.
            برای بازیابی اطلاعات هم باید دقیقا وضعیت هارد مشخص بشه که مدیا اوضاش خوب باشه یا بد. هاردتون گارانتی چه شرکتی بوده و بردین اونجا دقیقا چی گفتن به شما ؟

کامنت

نوشته شده توسط Habili مشاهده پست
              خواهش میکنم. هارد های وسترن دیجیتال هارد های نسبتا مقاومی هستند نسبت به برند های دیگر و چون چند سالی به صورت تخصصی روی هارد های اکسترنال کار میکردم وسترن دیجیتال رو به شما پیشنهاد میدم.
              برای بازیابی اطلاعات هم باید دقیقا وضعیت هارد مشخص بشه که مدیا اوضاش خوب باشه یا بد. هاردتون گارانتی چه شرکتی بوده و بردین اونجا دقیقا چی گفتن به شما ؟
              گارانتی شرکت آونگ هست ،بردم اونجا مسئول مربوطه هارد وصل کرد به سیستمش بعد چند دقیقه گفت هاردتون باید عوض بشه،فقط همین.
              ولی چون من اطلاعات رو نیاز داشتم گفتم ریکاوری می کنم بعد میارم برای تعویض.
              ولی نباید باز بشه
              اگرهم نمیشه از خیرش میگذرم، هنوز برنگشتم و توی کافی نت هستم
              بازم ممنون

کامنت

هاردت نمیدونم اوضاعش چطور هست ولی اگه خیلی وخیم باشه باید با دستگاه pc3000 بازیابی اطلاعات بشه.
                راستی یه لینوکس لایو ابونتو بیار بالا و هاردت رو بهش وصل کن ببین دیتکت میکنه هارد رو و اگه دیتکت کرد اطلاعاتش رو نشون میده یا نه ؟ موقعی هم که داره کار میکنه آروم گوشت رو ببر نزدیک هارد ببین صدای آژیر خیلی خفیف یا تق تق پشت سر هم و طولانی میده یا نه ؟

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                در حال انجام ...
                X