اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

درخواست آموزش راه اندازی vcenter

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

درخواست آموزش راه اندازی vcenter

سلام من چطور میتونم vcenter رو راه اندازی کنم؟ اگر کسی تجربه داره راهنمایی کنه. با تشکر

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

سلام
    اول یه ویندوز سرور نصب میکنی بعد iso نرم افزار vcenter رو روش اجرا میکنی.
    یه منو برات میاره. به ترتیب تمام موارد رو باید نصب کنی. در نهایت با VMware vSphere Client به سرور vcenter وصل میشی.
    آموزشش به این راحتی نیست که اینجا بشه کامل توضیح داد. چند ساعت آموزش نیاز داره.
    این یه خلاصه ای از کارهایی که باید انجام بدی

کامنت

سلام برای نصب Vcenter دو روش وجود داره :
      1. استفاده از appliance vCenter هست که دانلود می کند و در ماشین به صورت Import وارد ماشین هاست خود کرده و بعد روشن می کنید و الباقی تنظیمات را استفاده می کنید.
      2. در صورت نصب ویندوز 2008 می توانید نسخه ویندوز که یک فایل نصبی است استفاده کنید و شروع به نصب کنید مراحل را یک به یک جلو بروید.

برای لینک کردن v Center به AD در نسخه ویندوزی خیلی راحت تر است فقط کافیست قبل از نصب vCenter ویندوز را با AD ارتباط (Join) دهید.

کامنت

ببخشید ای vcenter چه کاربردی داره من خیلی اسمش رو میشنوم ولی متاسفانه هنوز وقت نکردم یه سرچی در مرودش انجام بدم .
        اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

کامنت

نوشته شده توسط behrooz مشاهده پست
          ببخشید ای vcenter چه کاربردی داره من خیلی اسمش رو میشنوم ولی متاسفانه هنوز وقت نکردم یه سرچی در مرودش انجام بدم .
          ساده عرض کنم ، vCenter یک ابزار مدیریتی برای یک یا چند سرور ESXi که به شما امکان مدیریت VM های چند VMware Hypervisor یا سرور ESXi در یک محیط یگانه و AIO را می دهد.
          امکان اینکه VM ها را بصورت زنده (Live) از یک سرور به سرور دیگر (در شرایط خاص و راه اندازی vMotion) جا به جا (منتقل) کنید.
          Clustering و HA و Load Balance ایجاد کنید.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
          در حال انجام ...
          X