اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

راه حل نفوز در سیستم تارگتی که با آن در یک شبکه نیستیم

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

راه حل نفوز در سیستم تارگتی که با آن در یک شبکه نیستیم

سلام.:Smile:

بچه ها می‌خوام به یک سیستمی نفوز کنم که باهاش تویه یک شبکه نیستم. تنها راه ارتباطی من با تارگت از طریق راه های اینترنتی هست مثل شبکه های اجتماعی،تلگرام،ایمیل ...
    تارگت من یک سرور نیست.چون تازه میخوام یاد بگیرم هدف من یک PC شخصیه.
    راه حل گام به گامی ارایه بدید که با کالی که 300 تا نرم افزار برا این کار داره بتونم کنترل سیستم رو بدست بگیرم.

لطفا در صورت امکان منبعی هم برای آموزش اسکریپت‌نویسی به زبان ساده توی کالی ارایه بدید.
    ممنونم.

با سلام خدمت شما کاربر گرامی !
    اینجوریا که فکر میکنید نیست و اصولا همه افراد این روز ها از سیستم عامل های ویندوز 8.1 , 10 استفاده میکنند که باگ ندارند که بتونید نفوذ کنید.
    بهترین راه مهندسی اجتماعی و ساخت RAT هست !
    البته میتونید از متاسپلویت هم استفاده کنید.

موفق باشید.../

قصد تبلیغ ندارم اما میتونی از
    مجموعه آموزشی تست نفوذ و امنیت هکینوکس
    هم استفاده کنی، مجموعه خوبیه من خودم تهیه کردم و از سایت Hackinux.ir خریداری کردم که متاسفانه الان نمیدونم چه مشکلی برای سایت پیش اومده اما میتونی به آیدی مدرسش در تلگرام پیام بدی و مجموعه آموزشی هکینوکس رو تهیه کنی
    ایدی مدرسش اینه > MiladFakour@

کامنت

خیلی ممنونم از راهنماییتون.

منبعی برای آموزش اسکریپت نویسی توی شل هم سراغ دارید؟

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
      در حال انجام ...
      X