اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در ساخت PAYLOAD برای Android

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در ساخت PAYLOAD برای Android

با سلام خدمت دوستان
    یه مشکل هست هرچی تو نت و youtube جستجو کردم جوابی پیدا نکردم براش
    روی کالی 2017 وقتی میخوام payload بسازم فایل ساخته شده بر روی localhost کار میکنه مثلا BlueStacks یا برنامه های مشابه
    ولی وقتی بر روی Device گوشی موبایل نصب و اجرا میکنم کار نمیکنه
    قابل توجه اساتید محترم
    وقتی دستور Ifconfig رو داخل Terminal وارد میکنم مثل ورژن 2016 کالی تو 3 قسمت لود نمیشه
    کد:
    root@kali2017:~# ifconfig
    [COLOR=#0000ff]eth0[/COLOR]: flags=4163<UP,BROADCAST,RUNNING,MULTICAST>  mtu 1500
            inet [COLOR=#ff0000]192.168.46.128[/COLOR]  netmask 255.255.255.0  broadcast 192.168.46.255
            inet6 fe80::20c:29ff:fec1:3cd0  prefixlen 64  scopeid 0x20<link>
            ether 00:0c:29:c1:3c:d0  txqueuelen 1000  (Ethernet)
            RX packets 2520  bytes 1067127 (1.0 MiB)
            RX errors 0  dropped 0  overruns 0  frame 0
            TX packets 875  bytes 91191 (89.0 KiB)
            TX errors 0  dropped 0 overruns 0  carrier 0  collisions 0

[COLOR=#0000ff]lo[/COLOR]: flags=73<UP,LOOPBACK,RUNNING>  mtu 65536
            inet [COLOR=#ff0000]127.0.0.1[/COLOR]  netmask 255.0.0.0
            inet6 ::1  prefixlen 128  scopeid 0x10<host>
            loop  txqueuelen 1  (Local Loopback)
            RX packets 69412  bytes 72832326 (69.4 MiB)
            RX errors 0  dropped 0  overruns 0  frame 0
            TX packets 69412  bytes 72832326 (69.4 MiB)
            TX errors 0  dropped 0 overruns 0  carrier 0  collisions 0

root@kali2017:~#
    مشاهده میکنید که متن در 2 پارت eth0 و lo هستش در حالی که در ورژن 2016 قسمت سومی به نام wlan0 وجود داشت
    قسمت های مشخص شده با رنگ قرمز, تست شده و متاسفانه مشکل برطرف نشد.
    نکته : تیک گزینه unknown sources یا همان منابع ناشناس گذاشته شده.
    بی صبرانه منتظر پاسخ شما اساتید محترم و عزیز هستم
    :love::love:
    با تشکر.
    آخرین ویرایش توسط vazir; در تاریخ/ساعت 06-02-2017, 01:14 AM. دلیل: اضافه کردن نکته

یعنی واقعا هیچ کس جوابی براش نداره ؟
    از استاتید محترم خواهش میکنم کمکم کنن...

کامنت

با سلام و احترام
      به نظر میرسه که شما آشنایی کافی با لینوکس ندارید و انشاالله با پشتکاری که دارید توی این زمینه حتما پیشرفت خواهید داشت در آینده. در مورد wlan0 باید خدمتتون عرض کنم که وایرلس شما رو نشناخته که دلایل مختلفی میتونه داشته باشه. در مورد عمل نکردن payload در محیط غیر آزمایشگاهی هم دلایل مختلفی میتونه داشته باشه یکیش این هست که توی شبکه ای که هستید پورت ها رو بستن و اتصالات فقط روی یکسری پورت خاص کار می کنه(بابت اینکه گفتید payload روی localhost کار میکنه). محض احتیاط لطفا اول روی سیستم خودتون پورت رو با iptables باز کنید بعد مجدد امتحان کنید. لطفا دستوری رو هم که برای ساخت payload استفاده میکنید رو هم بذارید اینجا.
      ممنون

کامنت

سلام ممنون بابت توجهی که داشتین بله روی localhost کار میکنه وقتی روی شبیح ساز BlueStacks و یا nox تست میکنم اکسپلویت اجرا میشه بدون کوچک ترین مشکلی ولی وقتی روی گوشی تست میکنم کار نمیکنه روی چند مدل گوشی تست کردم بدون اینکه گوشی firewall داشته باشه مشکل از payload نیست مشکل من اینه که نمیتونم وقتی دارم payload رو میسازم IP local مناسب رو پیدا کنم و data ارسال شده از گوشی به لینوکس نمیرسه... ممنون میشم در این خصوص راهنمایی بفرمایید.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
        در حال انجام ...
        X