اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در اجرای Cisco Packet Tracer 6.3 در Kali آپگرید شده به نسخه ی Rolling

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در اجرای Cisco Packet Tracer 6.3 در Kali آپگرید شده به نسخه ی Rolling

سلام عزیزان

من Kali رو به نسخه ی Rolling ارتقا دادم، قبل از ارتقا، نرم افزار Cisco Packet Tracer 6.2، رو به همراه تمامی Dependency هاش نصب کرده بودم و اجرا هم می شد و استفاده می کردم، اما بعد از ارتقا زمانی که Cisco Packet Tracer 6.2 رو در Terminal اجرا میکنم می نویسه Packet Tracer 6.2 is Running و هیچ اتفاقی نمی یفته و برنامش رو نمایش نمیده، فایل تورنت Cisco Packet Tracer 6.3 رو از تورنت دانلود کردم و بعد از دانلود برنامه ها، اون رو هم نصب و اجرا کردم ولی بازهم می نویسه Packet Tracer 6.3 is Running، به نظر شما ایراد از کرنل Kali هستش؟ و باید صبر کنم تا Update جدید Packageها بیاد؟

فایل تورنت Cisco Packet Tracer 6.3 رو هم برای استفاده، پیوست می کنم.
    فایل های پیوست شده

نوشته شده توسط illiterate مشاهده پست
    سلام عزیزان

من Kali رو به نسخه ی Rolling ارتقا دادم، قبل از ارتقا، نرم افزار Cisco Packet Tracer 6.2، رو به همراه تمامی Dependency هاش نصب کرده بودم و اجرا هم می شد و استفاده می کردم، اما بعد از ارتقا زمانی که Cisco Packet Tracer 6.2 رو در Terminal اجرا میکنم می نویسه Packet Tracer 6.2 is Running و هیچ اتفاقی نمی یفته و برنامش رو نمایش نمیده، فایل تورنت Cisco Packet Tracer 6.3 رو از تورنت دانلود کردم و بعد از دانلود برنامه ها، اون رو هم نصب و اجرا کردم ولی بازهم می نویسه Packet Tracer 6.3 is Running، به نظر شما ایراد از کرنل Kali هستش؟ و باید صبر کنم تا Update جدید Packageها بیاد؟

فایل تورنت Cisco Packet Tracer 6.3 رو هم برای استفاده، پیوست می کنم.

سلام
    متاسفانه به جز این مشکل چندین مشکل دیگه هم توی فروم های مربوط به کالی گزارش شده برای rolling . باید صبر کنید تا اصلاح بشه . هیچ وقت انقدر سریع ارتقا ندین یه توزیع رو , صبر کنید تا نحوه ی عملکردش به ثبات برسه و توی فروم ها تایید بشه
    آخرین ویرایش توسط constantine; در تاریخ/ساعت 02-04-2017, 02:55 PM.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
    در حال انجام ...
    X