اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در ساخت رت اندروید و ویندوز

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در ساخت رت اندروید و ویندوز

سلام خدمت همه دوستان عزیز
    من هر وقت هر رت یا تروجانی برای ویندوز یا اندروید با کالی لینوکس میسازم و به هر روشی شده روی گوشی یا کامپیوتر فرد قربانی اجرا میشهبرای من دسترسی نمیدهانگار نه انگار که طرف برنامه رو اجرا کرده1. ایپی من در کالی لینوکس کدامه؟ اونی که مینویسم what is my ip تو گوگل و نشون میده یا با ifconfig در میاد؟
    چون متغیرن
    و
    لطف کنین بگین ممکنه مشکل از کجا باشه که وقتی کسی رت رو اجرا میکنه هیچ دسترسی به من نمیده؟و راه برطرف کردن این مشکلم توضیح بدید

- - - Updated - - -

نسخه کالی هم 2.0 امتحان کردم هم 1.8
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 10-07-2016, 01:20 PM.

نوشته شده توسط help me مشاهده پست
    من هر وقت هر رت یا تروجانی برای ویندوز یا اندروید با کالی لینوکس میسازم و به هر روشی شده روی گوشی یا کامپیوتر فرد قربانی اجرا میشه
    برای من دسترسی نمیدهانگار نه انگار که طرف برنامه رو اجرا کرده1. ایپی من در کالی لینوکس کدامه؟ اونی که مینویسم what is my ip تو گوگل و نشون میده یا با ifconfig در میاد؟
    چون متغیرن
    و لطف کنین بگین ممکنه مشکل از کجا باشه که وقتی کسی رت رو اجرا میکنه هیچ دسترسی به من نمیده؟و راه برطرف کردن این مشکلم توضیح بدید

- - - Updated - - -

دوست عزیز فریمورک Metasploit یا هر رت یا ابزار دیگه برای اینکار احتیاج به ip valid داره (ip که اکثراٌ استفاده میکنن وقتی مودم خاموش روشن بشه،ip هم عوض میشه.اما ip valid تغییر نمیکنه و vps ها هم برای همین بیشتر واسه تست نفوذ استفاده میشه چون ip شون valid هستش.شما هم میتونی ip valid رو از isp خودتون تهیه کنید)

با ifconfig فقط local ip دیده میشه و برای pub ip خودتون این عبارت رو در گوگل جست و جو کنید:

what is my ip

خود گوگل ip شما بهتون میده

موفق باشید
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 10-07-2016, 01:21 PM.

کامنت

سلام خدمت همه دوستان عزیز من هر وقت هر رت یا تروجانی برای ویندوز یا اندروید با کالی لینوکس میسازم و به هر روشی شده روی گوشی یا کامپیوتر فرد قربانی اجرا میشهبرای من دسترسی نمیدهانگار نه انگار که طرف برنامه رو اجرا کرده1. ایپی من در کالی لینوکس کدامه؟ اونی که مینویسم what is my ip تو گوگل و نشون میده یا با ifconfig در میاد؟ چون متغیرن و لطف کنین بگین ممکنه مشکل از کجا باشه که وقتی کسی رت رو اجرا میکنه هیچ دسترسی به من نمیده؟و راه برطرف کردن این مشکلم توضیح بدید
      - - - Updated - - -
      با سلام شما باید پورتی که دادی رو تو تنظیمات مودمتون به سیستم خودتون فوروارد کنید
      آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 10-07-2016, 01:22 PM.

کامنت

من هر وقت هر رت یا تروجانی برای ویندوز یا اندروید با کالی لینوکس میسازم و به هر روشی شده روی گوشی یا کامپیوتر فرد قربانی اجرا میشه
        برای من دسترسی نمیدهانگار نه انگار که طرف برنامه رو اجرا کرده1. ایپی من در کالی لینوکس کدامه؟ اونی که مینویسم what is my ip تو گوگل و نشون میده یا با ifconfig در میاد؟
        چون متغیرن
        و لطف کنین بگین ممکنه مشکل از کجا باشه که وقتی کسی رت رو اجرا میکنه هیچ دسترسی به من نمیده؟و راه برطرف کردن این مشکلم توضیح بدید

- - - Updated - - -

درود
        همانطور که اقای Mr.ghost گفتند مشکل در ایپی شماست/.
        در زمینه Rat مهمترین مساله ایپی و نحوه کانفیگ ابزار روی مودموتون هست
        آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 10-07-2016, 01:22 PM.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
        در حال انجام ...
        X