اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در نصب کالی لینوکس بر روی تبلت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در نصب کالی لینوکس بر روی تبلت

سلام دوست عزیز ببخشید که این سوال اینجا مطرح میکنم من یک تبلت ویندوزی دارم میخواهمv2 kali نصب کنم ولی تبلت فقط از uefi پشتیبانی میکنه و من وقتی میخواهم فلش بوتیبل کنم file رو error میده لطفا کمک کنید من تو سایت kali خوندم فقط ورژن 1.0.8 از efi پشتیبانی میکند اگه میشه یک لینک دانود بگذارید ممنون و ایا kali از touch پشتیبانی میکند

نوشته شده توسط hichra مشاهده پست
    سلام دوست عزیز ببخشید که این سوال اینجا مطرح میکنم من یک تبلت ویندوزی دارم میخواهمv2 kali نصب کنم ولی تبلت فقط از uefi پشتیبانی میکنه و من وقتی میخواهم فلش بوتیبل کنم file رو error میده لطفا کمک کنید من تو سایت kali خوندم فقط ورژن 1.0.8 از efi پشتیبانی میکند اگه میشه یک لینک دانود بگذارید ممنون و ایا kali از touch پشتیبانی میکند
    سلام دوست من
    کلا پیشنهاد میکنم این کار رو نکنید بخصوص برای kali sana یا همون ورژن ۲ که فرمودید . به ۲ دلیل :
    ۱- اولا ورژن ۲ از ورژن ۱ یه مقدار سنگین تر هست (روی سیستم های قدیمی محسوس تر هست) و به درد تبلت نمیخوره.
    ۲- تبلت اصلا بار پردازشی که موقع حمله انجام میشه رو نمیتونه handle کنه . شما میخواید توی کم ترین زمان بهترین نتیجه رو بگیرید نه اینکه ساعت ها منتظر باشید تا ببینید به جواب میرسید یا نه

- - - Updated - - -

کامنت

خیلی ممنون که وقت گذاشتید و جواب دادید من روی vmware کالی را اجرا کردم اگر ممکن است اموزش نصب vmware tools را بگذارید و یک لینک نیز برای ان بگذارید چون هرچی تو vmware میزنم جواب نمیدهد ممنون میشوم آن اموزش را بگذارید ممنون

کامنت

ببخشید اگر ممکن هست اموزش شناسایی کارت شبکه کالی 2 را در vmware را نیز بگذارید ممنون.

کامنت

سلامی من وقتی کالی را لایو در vm ware اجرا میکنم vmware tools را انتخاب میکنم و میزند cancel download vmware tools و حتی پس از چندین ساعت هیچ فایل دانلود نمی شود لظفا کمک کنید و اگر فایل vmware tools for kali را داری یا لینک بگذارید یا اپلود کنید ممنون

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
          در حال انجام ...
          X