اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

پیدا کردن ایپی ddoser

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

پیدا کردن ایپی ddoser

سلام

جهت رفع حملات دیداس ، یک مدیر سرور باید ایپی سرور دیداس کننده را پیدا کند.

برای این کار دستور زیر را در ssh وارد نمایید :
    کد PHP:
    netstat -anp |grep 'tcp\|udp' awk '{print $5}' cut -d: -f1 sort uniq -sort -
    سپس هر ایپی و تعداد کانکشنی که ایجاد کرده است به نمایش در می اید - اگر تعداد کانکشن برای یک یا چند ایپی بالای 300 ویا 500 بود ، به کمک فایروال ایپی را بلاک نمایید تا دیداس خنثی شود.

نوشته شده توسط Server-Sec مشاهده پست
    سلام

جهت رفع حملات دیداس ، یک مدیر سرور باید ایپی سرور دیداس کننده را پیدا کند.

برای این کار دستور زیر را در ssh وارد نمایید :
    کد PHP:
    netstat -anp |grep 'tcp\|udp' awk '{print $5}' cut -d: -f1 sort uniq -sort -
    سپس هر ایپی و تعداد کانکشنی که ایجاد کرده است به نمایش در می اید - اگر تعداد کانکشن برای یک یا چند ایپی بالای 300 ویا 500 بود ، به کمک فایروال ایپی را بلاک نمایید تا دیداس خنثی شود.

سلام برای نصب روی ubuntu از همین دستور اسفاده کنم
    ؟

و اینکه خودش اتومات ای پی رو بلاک میکنه یا باید دستی بلاک کرد
    و اینکه اگر دستی هست چطوری باید این کارو انجام بدم؟

کامنت

دستور netstat به صورت پیش فرض روی اوبونتو هستش. با دستور بالا شما فقط ip حمله کننده رو به دست میارید. بعد از اون ip آدرس ddoser رو میتونید از توی فایروال طبق آموزش قبلی Block کنید.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
      در حال انجام ...
      X