اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

بالا نیامدن بعد از انتخاب در منوی انتخاب سیستم عامل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

سوال بالا نیامدن بعد از انتخاب در منوی انتخاب سیستم عامل

با سلام و خدا قوت، من کالی رو در دو نسخه متفاوت نصب کردم، اما در صفحه اول متاسفانه متوقف می‌شه، البته با ریکاوری شاید یک بار بتونم رابط گرافیکی رو بالا بیارم، اما مجدداً بعد از ری استارت همین مسئله وجود داره، لطفاً کمک کنید. با تشکر.​

برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید  نام:	Picsart_24-02-20_19-40-19-554.jpg نمایش ها:	2 اندازه:	777.9 KB شناسه:	30230
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 02-21-2024, 11:06 AM.

سلام و وقت بخیر. من هم چنین مشکلی رو دارم. ممنون میشم اگر کسی در باره حل این مشکل اطلاعاتی داره راهنمایی کنه.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
    در حال انجام ...
    X