اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در وصل شدن به ssh در centos7

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در وصل شدن به ssh در centos7

سلام من در Virtual machine هر توزیع لینوکسی نصب میکنم نمیتونم از ssh استفاده کنم .ssh برام بصورت لوکال و فقط از همون سیستم کار میکنه . با ip پابلیک وقتی امتحان میکنم نمیتونم از طریق putty بهش وصل بشم فقط ip پرایوت روش کار میکنه اونم فقط از سیستم خودم.ممکنه بخاطر استفاده از ip پابلیک داینامیک باشه؟
    لازمه استفاده از ssh استفاده از آیپی استاتیک هست؟

سلام. از چه مجازی سازی برای راه اندازی ماشین هاتون استفاده میکند؟ تنظیمات نتورک تون به چه صورت هست؟ و اینکه ip که روی ماشین تون ست میشه (چه از DHCP و چه به صورت Static) با رنج ip سیستم تون فرق داره یا یکی هستند؟

کامنت

نوشته شده توسط Habili مشاهده پست
      سلام. از چه مجازی سازی برای راه اندازی ماشین هاتون استفاده میکند؟ تنظیمات نتورک تون به چه صورت هست؟ و اینکه ip که روی ماشین تون ست میشه (چه از DHCP و چه به صورت Static) با رنج ip سیستم تون فرق داره یا یکی هستند؟
      VMware Workstation Pro
      متاسفانه اصلا از مباحث شبکه سردرنمیاورم.
      ولی فکر میکنم رنج ip یکیه چون بین 130 تا 140 زیاد دیدم ip بده و بقیه قسمت های ip یکسان بودن

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
      در حال انجام ...
      X