اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

نحوه ی راه اندازی سایت روی پورت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

نحوه ی راه اندازی سایت روی پورت

سلام
    من می خوام یه سایت روی سرور لینوکسم راه اندازی کنم.
    اول اینکه می شه یه راهنمایی کنید در رابطه با اینکه چه چیزهایی را باید نصب کنم؟(dns server , ....)

بعد اینکه من دو تا آیپی استاتیک دارم که دارم ازش در کاره دیگر استفاده می کنم، مثلا یکی از آیپی هام 5.160.237.40 هست.
    آیا می تونم سایت را روی 5.160.237.40:8080 راه اندازی کنم تا کاربر هر وقت این آدرس رو با پورتش زد سایت براش باز بشه؟چگونه؟

سلام بله میتونید این کار رو انجام بدین هر اپلیکیشنی که روی سایت تون نصب کنید یه پورت مخصوص به خودشو داره شما میتونید از طریق فایروال خود لینوکس یا فایروال سخت افزاری پورت ها تون رو فوروارد کنید.
    توی بخش میکروتیک آقای هابیلی زحمت کشیدن چندتا آموزش تصویری فوروارد کردن پورت ها رو روی میکروتیک درست کردن اینا رو ببینید سعی کنید کانسبت فوروارد کردن پورت ها رو یاد بگیرین بعد شما میتونید عین همین آموزش رو روی فایروال های دیگه راه اندازی کنید :
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 02-09-2021, 12:12 AM.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

نوشته شده توسط amir مشاهده پست
      سلام بله میتونید این کار رو انجام بدین هر اپلیکیشنی که روی سایت تون نصب کنید یه پورت مخصوص به خودشو داره شما میتونید از طریق فایروال خود لینوکس یا فایروال سخت افزاری پورت ها تون رو فوروارد کنید.
      توی بخش میکروتیک آقای هابیلی زحمت کشیدن چندتا آموزش تصویری فوروارد کردن پورت ها رو روی میکروتیک درست کردن اینا رو ببینید سعی کنید کانسبت فوروارد کردن پورت ها رو یاد بگیرین بعد شما میتونید عین همین آموزش رو روی فایروال های دیگه راه اندازی کنید :
      خیلی ممنون از راهنماییتون
      دو تا سوال

1- برای اینکار من که میکروتیک ندارم باید از فایرواله خوده لینوکس استفاده کنم؟می شه بگید چجوری؟
      2- بر فرض من اومدم آیپی
      5.160.237.40:8080 رو فوروارد کردم به آیپی لوکالم.حالا چجوری می تونم یه دامین بهش اختصاص بدم؟(جوری که کاربر فقط دامین رو بزنه خودش فوروارد شه روی این آیپی)
      چجوری dns تعریف کنم تا تو دامینم تو dns هاش ست کنم؟
      آیا همین
      5.160.237.40:8080 می شه dns دامینم؟

کامنت

سلام این لینک رو مطالعه کنید آموزش باز کردن port ها در iptable لینوکس

کامنت

نوشته شده توسط Habili مشاهده پست
          سلام این لینک رو مطالعه کنید آموزش باز کردن port ها در iptable لینوکس
          خوب من الان چجوری تو لینوکسم آیپی پابلیکم با پورت مثلا 4444 رو روی آیپیه لوکاله لینوکسم فوروارد کنم؟
          آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 02-09-2021, 12:13 AM.

کامنت

کسی نمی دونه؟

کامنت

شما تمام پورت ها رو از روی مودم فوروارد کنید روی ip لینوکس تون بعد از توی فایروال و iptable رول تعریف کنید و پورت ها تون رو فوروارد کنید اموزششم توی انجمن هست بگردین.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
              در حال انجام ...
              X