اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

درخواست آموزش نصب نرم افزار مانیتورینگ cacti

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

درخواست آموزش نصب نرم افزار مانیتورینگ cacti

سلام
    یه درخواست داشتم از مدیران و دوستان گرامی که تو این زمینه تجربه ای دارند. که آموزش نصب و کانفیگ مرحله به مرحله نرم افزار مانیتورینگ cacti رو در صورت امکان توی انجمن بزارن .
    جان من اینقدر سرچ کردم چیز درست و حسابی که گیر نیوردم سایت ها و فروم های ایرانی که کلا تعطیله تو فروم های خارجی هم به صورت کلی توضیح دادن
    ببخشید من توقع زیادی دارم ولی قدرت سرچ انگلیسیم خیلی قوی نیست ممنون میشم از دوستان و مدیران محترم انجمن کمک کنند
    با تشکر

لینک زیر را مشاهده کنید.
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 02-09-2021, 10:38 AM.
    rmalekghasemi.ir
    MTCNA MTCRE CCNA CCNP
    CISCO-Mikrotik-VOIP-HP servers
    09131407063 تماس فقط امور تجاری -انجام امور تخصصی شرکت ISP-ISDP و ارگان های دولتی -مشاوره

کامنت

سلام
      ممنون آقای ملک قاسمی . این cacti رو هم میشه روی ویرچوال ماشین نصب کرد ؟ حداقل RAM و CPU که میخواد چی هستش ؟ و اینکه روی اوبونتو هم میشه نصب کرد ؟

کامنت

سلام
        یه خورده راجع به این Cacti توضیح میدید و از کارایی هاش میگید ؟ من تا حالا باهاش کار نکردم

کامنت

یک نرم افزار که به پروتکل SNMP وصل می شه به روتر یا سوییچ شما گراف براتون میگیره مثلا به روتر شما وصل می شه و گراف اینرفیسی که روش اینترنت دارین add کنید

گزارش کاملی از میزان مصرف پهنای باند بهتون میده
          rmalekghasemi.ir
          MTCNA MTCRE CCNA CCNP
          CISCO-Mikrotik-VOIP-HP servers
          09131407063 تماس فقط امور تجاری -انجام امور تخصصی شرکت ISP-ISDP و ارگان های دولتی -مشاوره

کامنت

آقای ملک من نصبش کردم الان رسیدم به این مرحله ولی نمیدونم کدوم گزینه رو باید انتخاب کنم ؟
            عکسش روگذاشتم
            فایل های پیوست شده

کامنت

نوشته شده توسط linuxtrack مشاهده پست
              آقای ملک من نصبش کردم الان رسیدم به این مرحله ولی نمیدونم کدوم گزینه رو باید انتخاب کنم ؟
              عکسش روگذاشتم
              همین گزینه که روش هستین رو انتخاب کنید.
              البته اگر میخواین به صورت دستی تغییرات روش اعمال کنید none رو انتخاب کنید.

کامنت

نوشته شده توسط BburzuM مشاهده پست
                همین گزینه که روش هستین رو انتخاب کنید.
                البته اگر میخواین به صورت دستی تغییرات روش اعمال کنید none رو انتخاب کنید.
                ممنون دوست عزیز
                شما میدونید حداقل سیستم مورد نیاز برای راه اندازی cacti چقدر هستش ؟

کامنت

الان رسید به این مرحله :
                  برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	Selection_160.png
نمایش ها:	1
اندازه:	39.5 KB
شناسه:	16924

کامنت

ممنون دوست عزیز
                    شما میدونید حداقل سیستم مورد نیاز برای راه اندازی cacti چقدر هستش ؟
                    2gig ram
                    2core cpu
                    الان رسید به این مرحله :
                    [ATTACH=CONFIG]163[/ATTACH]
                    اگر متن رو بخونید خیلی راحته براتون تمام گزینه هارو بصورت default ادامه دهید.اینجا YES ب

کامنت

ممنون بارزام جان
                      این نصبش تموم شد . حالا چطور برم تو محیط ش و چطور ازش استفاده کنم ؟

کامنت

ممنون بارزام جان
                        این نصبش تموم شد . حالا چطور برم تو محیط ش و چطور ازش استفاده کنم ؟
                        شما آموزش صفحه قبل رو مطالعه بفرمایید اگر باز سوالی بود من در خدمتم.

کامنت

ممنون لطف کردید دارم میخونمش به زحمت - ولی همونطور که گفتم انگلیسیم خیلی خوب نیست . به هر حال ممنون از زحمات دوستان گرامی

کامنت

این cacti ظاهرا دو تا نسخه داره یکی cacti هست و یکی دیگه cactiez . اینا فرقشون چی هست با همدیگه و کدومشون بهتره ؟

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                            در حال انجام ...
                            X