اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

درخواست آموزش بک اپ گیری از CPanel

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

درخواست آموزش بک اپ گیری از CPanel

سلام به همه ی دوستای گلم
    من دو تا سی پنل دارم روی دوتا هاست مختلف . میخوام بک آپ cpanel اولی رو به صورت اتوماتیک بریزم روی cpanel دومی . آیا همچین امکانی وجود داره برای cpanel ؟
    پیشاپیش تشکر میکنم بابت راهنمایی های دوستان گرامی

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

سلام

تاپیک یه جوایی زیر خاکی حساب میشه اما پاسخ :
    اگه دسترسی به روت دارید ، میتونید با ساخت کرونجابز مرتبط با انتقال فایل از اف تی پی به هاست دوم استفاده کنید.
    در سی پنل کاربر هم امکان ساخت کرونجابز هست اما بنده فک نمیکنم دسترسی به اف تی پی داشته باشد.

کامنت

اینم یه نمونه دستور که میتونید توی کرونجابز استفاده کنید :

کد PHP:
      perl ftpput /home/cpanel-user/backup-9.23.2014_20-48-13_cpanel-user.tar.gz website.com ftpuser ftp public_html 21 

کامنت

ممنون از شما میگن ارزش یه تاپیک به زیر خاکی بودن اون و قدمتش هست :79:
        یکی از دوستان زحمتش رو کشید ولی اونم یه همچین کاری که شما گفتین انجام داد.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

سلام دوست عزیز
          در حالت استاندارد می تونید یک Additional Destinations تعریف کنید.
          روی سرور مقصد یک حساب کاربری با دسترسی FTP ایجاد کنید سپس در سرور مبدا در قسمت backup configuration اون رو ست کنید
          از این به بعد با توجه به تنظیماتی که دارید بک آپ ها به سرور ثانویه منتقل خواهند شد.
          امنیت و پشتیبانی سرور های لینوکسی

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
          در حال انجام ...
          X