اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

جابجاشدن فایل های اصلی ریشه روت لینوکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

جابجاشدن فایل های اصلی ریشه روت لینوکس

با سلام
    دوستان فولدر های اصلی لینوکس که در ریشه روت هستند یک مقداریشون در دایرکتوری دیگر که روت نیست کات شده اند
    حالا باید چیکار کرد تا دوباره به لینوکس دسترسی یافت چون همه چیز پریده !!
    centos 6.7

سلام با یه لینوکس لایو بیا بالا بعد فایل هایی که اشتباهی کات کردی رو برگردون سرجاش

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

نوشته شده توسط amir مشاهده پست
      سلام با یه لینوکس لایو بیا بالا بعد فایل هایی که اشتباهی کات کردی رو برگردون سرجاش
      اصلا بوت اسکرین لود نمیشه
      با Live DVD centos 6.7
      grub>
      آخرین ویرایش توسط BenYamin313; در تاریخ/ساعت 09-21-2015, 06:27 AM.

کامنت

من توی grub به چه شکل فرمان بدم که دی و دی بخونه ؟
        لایو دیسک اجرا بشه.

عکس:
        برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	8w1pbwgxqlrecbo36v6s.png
نمایش ها:	1
اندازه:	42.5 KB
شناسه:	17261
        آخرین ویرایش توسط BenYamin313; در تاریخ/ساعت 09-21-2015, 07:56 AM.

کامنت

بنده اینترنتم کند بود این f2 نمیگرفت.
          الان وارد سی دی لایو شده ام ولی سیستم اجازه کپی و یا کات فایل هارو از دیسک دیگه نمیده باید چی کار کنم که فایل های کات شده رو برگردونم به جای خودشون.
          لطفا راهنمایی کنید.

کامنت

زدی لینوکس بنده خدا رو ترکوندی، از اول نصبش کن. با همون لینوکس لایوی که اوردی بالا فایل های حیاتی تو کپی بگیر بعدش از اول نصبش کن. پیشنهاد میکنم دبیان نصب کنی.
            آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 02-08-2021, 06:24 PM.

کامنت

نوشته شده توسط Habili مشاهده پست
              زدی لینوکس بنده خدا رو ترکوندی، از اول نصبش کن. با همون لینوکس لایوی که اوردی بالا فایل های حیاتی تو کپی بگیر بعدش از اول نصبش کن. پیشنهاد میکنم دبیان نصب کنی.
              الان همه ی فایل های کات شده رو با لایو برگردوندم سرجاش ولی هنوز centos بالا نمیاد میره تو همون grub
              آیا راهی هست فایل سیستم ها تعمیر بشن ؟! یا درست
              centos روی مجازی ساز هست الان من به چه شکل از فایل هام بکاپ بگیرم ؟!
              آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 02-08-2021, 06:25 PM.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
              در حال انجام ...
              X