اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشاوره (کالی یا بکترک ؟)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشاوره (کالی یا بکترک ؟)

با سلام . خدمت کاربران سایت .

بنده در گذشته با بکترک خیلی کار کردم و تقریبا باهاش راحتم. ولی به دلایلی مجبور شدم مدتی از لینوکس فاصله بگیرم .
    الان دوباره بکترک رو نصب کردم و مثل سابق دارم باهاش کار میکنم .
    اما بکترک دیگه آپدیت نمیشه و جای لون کالی اومده .
    من هم هم بکترک و هم یک ویندوز ۸ روی هارد دارم .
    خواستم ببینم بکتروک رو ادامه بدم و یا کالی رو شروع کنم ؟

دستورات کالی و بکترک بهچه میزانی با هم همخوانی دارند و کجا با هم فرق دارند ؟

در کل میخوام پیشنهاد تمام دوستانی که هم با بکترک و هم با کالی کار کردند رو از نظر راحتی و ... بدونم .

با تشکر .

سلام ببخشید کمی با تاخیر جواب میدم این لینک رو بخونین کامل توضیحات داده شده درباره تفاوت بین backtrack و kali امیدوارم مفید واقع بشه.
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 02-08-2021, 11:59 PM.

کامنت

ممنون مفید بود .
      ۲ تا سوال داشتم
      اول این که با نصب کالی همانند بکترک باید سخت افزار هایی مثل وایلس رو نصب کنیم ؟
      دوم این که :
      برای بکترک من ۵۰ گیگ کنار گداشته بودم و روی درایو جداگانه هست اگر کالی نصب کنم در بوت مشکلی ایجاد نمیکنه ؟

کامنت

اگر از کارت وایرلس میخواین استفاده کنید خوب قاعدتا باید نصب بشه . برای نصب کالی کنار ویندوز هم مشکلی نداره فقط موقع نصب کالی آدرس اون 50 گیگ پارتیشنی که برای این کار گذاشتین کنار بدین و به پارتیشن های ویندوزی کاری نداشته باشین. بعد از اینکه نصب میشه موقع بالا اومدن ازتون میپرسه که با کالی میخواین بیاین بالا یا ویندوز که شما هر کدوم رو انتخاب کنید با همون سیستم عامل بوت میشه .
        اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

کامنت

آموزش تصویری نصب کالی لینوکس رو به صورت duall boot با ویندوز 7 :
          آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 02-08-2021, 11:59 PM.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
          در حال انجام ...
          X