اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در نصب کالی لینوکس Kali Linux

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در نصب کالی لینوکس Kali Linux

با سلام و وقت بخیر خدمت کاربران و مدیران انجمن

هدف از ایجاد این تاپیک برای من این بود که من یک سیستم عامل لینوکس کالی با مشخصات kali-linux-1.0.8-i386.iso

دانلود کردمو الان میخوام نصبش کنم ولی موندم لیو بهتره یا مجازی ساز و اینکه اطلاعاتم درمورد نحوه نصب لینوکس

0 هست دفعه قبل 500 گیگ اطلاعاتم برباد رفت :(

بگذیریم دوستان اگه بصورت لایو یا لیو نصب کنم کاراییی خوبی داره یا اگه با vmware نسخه 10 نصب کنم و اینکه بنده

میخوام در کنار ویندوز از هردو استفاده کنم چون هم میخوام هک رو یاد بگیرم هم کارهای گرافیکی رو انجام بدم بازم

مرسی از دوستان و مدیران محترم که منو راهنمایی میکنید!!!

سلام.
    یک پارتیشنو داخل ویندوز خالی بگذار.
    یا اینکه روی یه USB نصبش کن. همیشه با اون بوت کن.
    روی vmware نصب نکن. به دلایل خیلی زیادی..مثل پرت شدن منابع کامپیوترت مثل رم و I/O هارد توسط ویندوز
    Dual Boot کن ... بازدهی بهتری میگیری ;)

کامنت

نوشته شده توسط danitfk مشاهده پست
      سلام.
      یک پارتیشنو داخل ویندوز خالی بگذار.
      یا اینکه روی یه USB نصبش کن. همیشه با اون بوت کن.
      روی vmware نصب نکن. به دلایل خیلی زیادی..مثل پرت شدن منابع کامپیوترت مثل رم و I/O هارد توسط ویندوز
      Dual Boot کن ... بازدهی بهتری میگیری ;)
      ببخشین جسارته روی فلش چجوری نصبش کنم؟

کامنت

وقتی DVD رو بوت میکنی ، یه فلش هم بذار.
        به قسمت Manual Configuration برای پارتیشن بندی برو
        فلشتو فرمت کن . پارتیشن / (روت) رو بذار روی فلش
        بعد که نصب شد.. به قسمت Bios برو periroty اول بوت رو بذار USB

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
        در حال انجام ...
        X