اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

ارور آپدیت ترموکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

سوال ارور آپدیت ترموکس

سلام

من میخوام ترموکس رو آپدیت کنم اما با این ارور ها مواجه میشم :

برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	PhotoCache_1622315334705.jpg
نمایش ها:	982
اندازه:	131.2 KB
شناسه:	28425

عکس رو ببینید اون قسمت هایی که نوشته ( Err یا اینکه E )

ممنون میشم جواب بدید !
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 05-30-2021, 01:39 AM.

سلام. وقت بخیر. کمی بیشتر توضیح بدید که بتونیم بهتر ساپورت بدیم. نه سابجکت مناسبی استفاده کردید و نه توضیحات تون کامل هست. لطفا بفرمایید چه توزیع لینوکسی رو نصب کردید؟ از sources.list تون یه خروجی بگیرید بذارید توی کامنت ها ببینم چه ریپازیتوری هایی ادد کردید به سیستم عامل تون :
    کد PHP:
    # cat /etc/apt/sources.list 

و اینکه فایل resolve.conf تون هم یه خروجی بدید ببینم چه DNS هایی ست شده :
    کد PHP:
    # cat /etc/resolv.conf 

کامنت

سلام وقت بخیر

ببخشید من برای آپدیت توی لینوکس به مشکلی برنخوردم ( kali linux (debian) ) .. اما این عکس مال termux اندروید هست . ( البته همه مجوز ها رو به termux دادم )

کامنت

کسی نمیدونه مشکل چیه ؟

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
        در حال انجام ...
        X