اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

عدم دریافت پاسخ موقع ssh کردن به سرور لینوکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

عدم دریافت پاسخ موقع ssh کردن به سرور لینوکس

سلام ;
    اگر به سروری ssh بزنیم ;
    ولی پاسخی از سرور دریافت نشود , مشکل از چیست ؟
    پورت 22 باز است .

دستور ssh -v ip را وارد کنید و اطلاعات که در خروجی ارائه میدهد را بررسی کنید.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

نتیجه خاصی نداشت .
      کانکشن established میشود و ارتباط برقرار است , اما Fingerprint سرور دریافت نمیشود .
      الان با راه اندازی مجدد سرویس sshd مشکل حل شد :)

حالا جدا از این مشکل , چه دلایلی میتواند باعث این مشکل شود ؟ کانفیگ نامناسب سرویس یا فایروال ؟

کامنت

نوشته شده توسط ciscoman مشاهده پست
        نتیجه خاصی نداشت .
        کانکشن established میشود و ارتباط برقرار است , اما Fingerprint سرور دریافت نمیشود .

حالا جدا از این مشکل , چه دلایلی میتواند باعث این مشکل شود ؟ کانفیگ نامناسب سرویس یا فایروال ؟
        اوه ! گویا دیسک پر شده بود .

کامنت

نوشته شده توسط ciscoman مشاهده پست
          نتیجه خاصی نداشت .

پیدا نمودن دلیل شاید کار ساده ای نباشد
          بهتر است در ابتدا log را نگاه کنید و اگر دوباره همین مشکل بوجود آمد ببینید که sshd منتظر چه eventی می باشد....

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
          در حال انجام ...
          X