اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

نحوه پاک کردن تبلیغات قسمت روت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

نحوه پاک کردن تبلیغات قسمت روت

سلام چطور میتونم این نوشته های مزاحم رو از روت پاک کنم من موقع لاگین به روت این نوشته ها نشون داده میشه میخام پاکش کنم از کدوم مسیر باید این کارو انجام بدم شات رو ببینید

برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	banner-ssh.png
نمایش ها:	1
اندازه:	10.1 KB
شناسه:	21241
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 04-10-2016, 04:59 PM.

سلام این تبلیغات نیست اسمش، بهش میگن بنر ssh . از این آموزش استفاده کنید
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 02-09-2021, 03:08 PM.

کامنت

ممنون از شما اون مشکل حل شد

ببخشید من چطور میتونم نوشته های فوتر رو پاک کنم وقتی تو روت میرم پوشه اسکین ها و و فوتر اچ تی ام ال رو ادیت میکنم نوشته های فوتر داخل داریکت ادمین تغییر میکنه من میخام فوتر صفحه لاگین تغییر کنه این شات رو ببنید جای رو که رنگی کردم میخام ویرایش کنم ولی میرم ویرایش میزنم از روت فوتر درونی تغییر میکنه ایا فوتر بیرونی رو باید از جای خاصی ویرایش زد؟؟؟؟؟

برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	fotter.png
نمایش ها:	1
اندازه:	10.5 KB
شناسه:	17298
      آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 04-10-2016, 07:14 PM.

کامنت

نوشته شده توسط 5555 مشاهده پست
        ممنون از شما اون مشکل حل شد

ببخشید من چطور میتونم نوشته های فوتر رو پاک کنم وقتی تو روت میرم پوشه اسکین ها و و فوتر اچ تی ام ال رو ادیت میکنم نوشته های فوتر داخل داریکت ادمین تغییر میکنه من میخام فوتر صفحه لاگین تغییر کنه این شات رو ببنید جای رو که رنگی کردم میخام ویرایش کنم ولی میرم ویرایش میزنم از روت فوتر درونی تغییر میکنه ایا فوتر بیرونی رو باید از جای خاصی ویرایش زد؟؟؟؟؟

[ATTACH=CONFIG]4610[/ATTACH]
        موزیلا یه ابزاری به نام فایرباگ داره اونو نصب کن ازطریق اون دنبال فایل html ش و محل قرار گیریش بگرد پیدا میکنی. سوالات تون هم به صورت جداگانه مطرح کنید که نظم پست ها به هم نریزه. دوم اینکه عکس ها رو هم در خود انجمن آپلود کنید. پیشاپیش از همکاری شما سپاسگذارم.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
        در حال انجام ...
        X