اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در پیدا کردن لاگ های سرور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در پیدا کردن لاگ های سرور

سلام دوستان یه سرور روی vm درست کردم که روش centos ریختم. سرورم یدفه هنگ کرد طوری که مجبور شدم کلا ریستش کنم. من لاگ های vm رو بررسی کردم نوشته بود cpu و ram پر شده بود. من چطور میتونم متوجه بشم اون ساعتی هایی که cpu , ram پر شده بود سرور از چه سرویس های استفاده میکرده و اینکه میخوام بدونم چه سرویسی باعث پرشدن cpu و ram شده یا چه اتفاقی توی سرور افتاده که سرور هنگ کرده.
    پیشاپیش هم از راهنمایی شما دوستان عزیز تشکر میکنم.

لاگ های vm رو هم در زیر میتونید مشاهده کنید :

کد PHP:

Warning message from c5060
    .amir.comInsufficient video RAMThe maximum resolution of the virtual machine will be limited to 1176x885To use the configured maximum resolution of 2560x1600increase the amount of video RAM allocated to this virtual machine by setting svga.vramSize="16384000" in the virtual machine's configuration file. warning4/19/2015 10:48:33 AMvpxuser
    *********************************************************************Resource allocation changedinfo4/19/2015 10:48:38 AM

Remote console connectedinfo4/19/2015 10:48:35 AM
    A ticket of type mks has been acquired.info4/19/2015 10:48:35 AM
    DRS powered On the virtual machine on c5060.amir.cominfo4/19/2015 10:48:33 AMPower On virtual machine
    Resource allocation changedinfo4/19/2015 10:48:33 AM
    ***********************************************************************This virtual machine is vSphere HA Protected and HA will attempt to restart it after a failure.info4/19/2015 10:48:41 AM
    ************************************************************************Alarm '
    Virtual machine CPU usage' changed from Gray to Greeninfo4/19/2015 10:49:40 AM
    ********************************************************************Alarm '
    Virtual machine memory usage' changed from Gray to Greeninfo4/19/2015 10:49:40 AMtelc-Soft_Switch
    *******************************************************************A ticket of type mks has been acquired.info4/19/2015 1:46:02 PM
    ********************************************************************Remote console connectedinfo4/19/2015 1:46:02 PM 

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

ممکنه زمانی که با VNC رزولیشن بالا اتصال برقرار شده سرور هنگ کرده.
    داخل Error میگه به خاطر محدودیت video ram

کامنت

منظورتون از vnc رزولیشن چی هست ؟

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

اندازه صفحه که کاربر داره (مثال 1366x768)
        از مجازی ساز استفاده کنید؟
        محدود گرافیک را روی بیشترین میزان (معمولا ۱۲۸ مگابایت) قرار بدید.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
        در حال انجام ...
        X