اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

تغییر رمز root با نصب samba

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

تغییر رمز root با نصب samba

سلام.

من samba رو کامل نصب کردم رو سرور لینوکسم.بعدش ریستارت کردم سرور رو الان ک اومده بالا با user روت نمیزاره لاگین انجام بدم ولی با بقیه user ها میزاره!!!!!!!! مشکل از کجاسس؟؟

من احساس میکنم چون هنگام نصب سمبا باید یوزر و گروه تعریف کرد ،به مشکل برخورد کرده.

اومدم از محیط گراب passwd تغییر بدم پسورد رو،همینکه میموم پسورد چدید رو وارد کنم،اشاره گر میرفت خط بعدی!!!!!!!!

ممنون میشم بگین چطوری درستش کنم

اینم عکس ک داشتم تغییر میدادم پسورد و نمیشد و مدام میرفت خط بعدی!!!
    برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	pass.png
نمایش ها:	1
اندازه:	20.2 KB
شناسه:	18705

سلام اینکه موقع زدن پسورد میره به خط بعدی رو متوجه نشدم چرا این مشکل پیش میاد ولی روش عوض کردن پسورد روت همینی هست که انجام دادین . چندتا روش دیگه هم بچه ها گذاشتن اینا رو هم تست کنید شاید جواب داد :

راستی سعی کنید این جور سرویس ها رو که میخواین نصب کنید اول یکبار در محیط ویرچوال نصب کنید که اگر مشکلی پیش اومد به سیستم عامل تون آسیبی نرسه. چک کنید اگر باز مشکلی بود بفرمایید.:280:
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 01-23-2021, 07:46 PM.

کامنت

منظورم ازینکه میرفت خط بعدی اینکه:: جایی ک نوشته new passwor: تا من یه کاراکتر وارد میکردم ارور نوشته شده در عکس یعنی bad password رو میداد. در صورتی ک من همشش یه کاراکتر فقط وارد کرده بودم ک درسته و غلطششش ربطی نداشت اخه!!!!

2 3 بار ک میزدم میگفت باموفیت تغییر کرد.درصورتی ک تغییر نکرده بود.

برام مهم اینکه::چرا بعد از نصب samba این مشکل پیش امد؟؟؟ مشکل از نصب سمبا هست؟؟!!!

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
      در حال انجام ...
      X