اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

راه اندزی samba

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

راه اندزی samba

سلام دوستان.
    من samba رو کامل نصب کردم و تمام تنظیمات رو شبیه لینک(http://sharadchhetri.com/2014/10/09/...-file-sharing/) کامل انجام دادم وهمش انجام شد

اما الان ک میخام تست انجام بدم:وقتی تو محیط cmd میزنم: \\10.10.10.12\share (اسم پوشه رو share گداشتم و ip هم همین هست)
    وقتی اینو میزنم.پنجره زیر باز میشه.user و پسورد یوزری ک ساختم تو سمبا رو وارد میکنم اما ارور زیر میگیره:
    برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	share2.png
نمایش ها:	1
اندازه:	9.1 KB
شناسه:	18702

من تو خود لینوکس samba-client نصب کردم و طبق شکل زیر عمل کردم و جواب داد.ولی الان محتویات داخل پوشه share شده رو چطوری باید ببینم؟؟؟

برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	share.png
نمایش ها:	1
اندازه:	8.7 KB
شناسه:	18701

واینکه:: من پگیج swat رو در centos 6 راحت نصب کردم ولی همین swat رو میخام رو centos 7minimal نصب کنم.میگه پگیج موجود نیس!!!!!!! میشه بگین اینو چطوری نصبش کنم رو centos 7???/

و سوال بعدی در همین موضوع:
    من از یه مهندس شبکه شنیدم ک میگفت: با سمبا میشه اکثر کارهایی ک با active directory انجام میشه داد،با samba هم میشه کامل انجام داد،اگ کتابی در این باره میدونین ک کمک میکنه ممنون میشم بزارین .

دوستان عزیز: به 3 تا سوالم جواب بدین :) تشکر.

سه تا سوالم یباری دیگه خلاصه میگم دوستان :) :
    1.همین مشکلی ک گفتم و 2 تا شکل گذاشتم
    2.نصب swat رو centos7 (بسته ها دیگه نصب میشه مثل xinetd ولی swat نمیشه)
    3.انجام تمام کارها و policy ها active directory با samba چطوری میشه انجام داد؟؟

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
    در حال انجام ...
    X