اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

Recover Root password SQL server

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

Recover Root password SQL server

سلا من من پسورد root

mysql روی centos یادم رفته متاسفاته هاست هست نمیتونه از اولش نصب کنم مجبورم recover کنم دوستان راهی که خودشون انجام داده باشن بلدن راه خیلی توی اینترن هست ببرم توی حالت Safe mode این حرف ها ولی هیچ کدوم جواب نمیده
    rmalekghasemi.ir
    MTCNA MTCRE CCNA CCNP
    CISCO-Mikrotik-VOIP-HP servers
    09131407063 تماس فقط امور تجاری -انجام امور تخصصی شرکت ISP-ISDP و ارگان های دولتی -مشاوره

سلام
    هاست تون چیه ؟ phpmyadmin هم دارین روی هاستت ؟
    اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

کامنت

سلام
      اگر هنوز مشکلتون رفع نشده مشخصات سرور را برای بنده ارسال کنید تا بررسی کنم.

کد:
      danial [at] gordi.ir

کامنت

هاستم روی centos با direct admin مدیریت میکنم و مدیدیت sql با phpmy admin اطلاعات
        rmalekghasemi.ir
        MTCNA MTCRE CCNA CCNP
        CISCO-Mikrotik-VOIP-HP servers
        09131407063 تماس فقط امور تجاری -انجام امور تخصصی شرکت ISP-ISDP و ارگان های دولتی -مشاوره

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
        در حال انجام ...
        X