اطلاعیه

بستن
1 of 2 < >

اطلاعیه مهم

سلام و احترام. با توجه به سوء استفاده بعضی کاربران در معرفی سایت ها و محصولات شان و همچنین لینک سازی های غیرقانونی این بخش بسته شده و شما میتوانید جهت تبلیغات یکی از تعرفه های تبلیغات را انتخاب و اطلاع دهید. با سپاس
2 of 2 < >

اطلاعیه مهم

سلام و احترام. با توجه به سوء استفاده بعضی کاربران در معرفی سایت ها و محصولات شان و همچنین لینک سازی های غیرقانونی این بخش بسته شده و شما میتوانید جهت تبلیغات یکی از تعرفه های تبلیغات را انتخاب و اطلاع دهید. با سپاس
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

mohammad جان تولد مبارک

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

mohammad جان تولد مبارک

سلام . محمد جان تولدت رو تبریک میگم . ایشالا سالها سایتون بالای سر این انجمن باشه . برات آرزوی موفقیت و کامیابی میکنم .

:birthday::birthday::birthday::birthday::birthday: :birthday::birthday::birthday::birthday::birthday: :birthday::birthday::birthday::birthday::birthday: :birthday::birthday::birthday::birthday:

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

به به کادو میخوای؟؟؟
    rmalekghasemi.ir
    MTCNA MTCRE CCNA CCNP
    CISCO-Mikrotik-VOIP-HP servers
    09131407063 تماس فقط امور تجاری -انجام امور تخصصی شرکت ISP-ISDP و ارگان های دولتی -مشاوره

کامنت

تک تک ستاره های عمرت بلند و والا

باقی عمرت ۱۰۰۰ به بالا

امروز روز تولدته محمد جان . دوست داریم به مولا
      :thumbsupsmileyanim:

کامنت

تولدتان را صمیمانه تبر گفته و از ایزد منان برایتان شادی سلامتی و سربلندی آرزو دارم .
        اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

کامنت

محمد جان تولدت مبارک

کامنت

دوستان و سروران گرامی و اعضای محترم انجمن از اینکه به مناسبت تولد اینجانب بذل لطف و محبت نموده و با پیام های تبریکتان باعث خوشحالی و سرافرازی اینجانب شده بدینوسیله از تک تک شما صمیمانه تشکر نموده و امیدوارم در ایام مشابه توفیق پاسخ گویی به محبت های شما رو پیدا کنم .
            برایتان سالهایی سرشار از نشاط وشادمانی آرزو میکنم.

کامنت

تولدت با یک روز تاخیر مبارک
              موفق باشی
              ببخشید دیروز نبودیم تبریک بگیم

کامنت

به مدیریت محترم سایت تبریک میگم.
                از نشردانش این سایت بسیار تجربه ها گرانقدر کسب کردیم.

انشالله در مراحل زندگی موفق و سربلند باشید

کامنت

تبریک میگم محمد جان سال خوبی برات ارزومندم

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                  در حال انجام ...
                  X