اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

آموزش نصب سیستم عامل (OS) میکروتیک در Virtualbox و VMware (تصویری)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

ویرچوال رو روی لپ تاپ نصب کردی یا pc ؟ از وایرلس استفاده میکنی یا کابل ؟ network ویرچوال رو روی حالت bridg گذاشتین ؟

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

میشه بجای ماشین مجازی، روی لپ تاپ نصبش کرد؟ چون می خوام از تمام اینترفیسام بهره ببرم.
      و تکلیفش با بوت لودر های سیستم عامل ها چی میشه اگه نصب شه؟

کامنت

نوشته شده توسط bx758 مشاهده پست
        میشه بجای ماشین مجازی، روی لپ تاپ نصبش کرد؟ چون می خوام از تمام اینترفیسام بهره ببرم.
        و تکلیفش با بوت لودر های سیستم عامل ها چی میشه اگه نصب شه؟
        بله شما میتونید روی لپ تاپ تون نصب کنید ولی منطقی نیست این کار چون سیستم عامل میکروتیک 128 مگ بیشتر هم ram نمیخواد با هارد یک یا دوگیگ روی همون ویرچوال نصب کنید خیلی به صرفه تر هستش. یه پیشنهاد دیگه هم اینه که یه کیس قدیمی گیربیاری os میکروتیک رو بریزی روش و دوتا کارت شبکه هم روش بذاری مثل میکروتیک واقعی میتونی کانفیگ هاتو انجام بدی

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

سلام
          ممنون از بابت فیلم آموزشی .عالی بود.
          در مورد کانفیگ و استفاده از امکانات خود میکروتیک هم میتونید راهنمایی کنید؟ممنون میشم.چون واقعا بعد از نصب هیچ کار مفید دیگه ای نتونستم باهاش انجام بدم

کامنت

نوشته شده توسط amirafshari مشاهده پست
            سلام
            ممنون از بابت فیلم آموزشی .عالی بود.
            در مورد کانفیگ و استفاده از امکانات خود میکروتیک هم میتونید راهنمایی کنید؟ممنون میشم.چون واقعا بعد از نصب هیچ کار مفید دیگه ای نتونستم باهاش انجام بدم
            خواهش میکنم. یکی دوتا ویرچوال دیگه بیارید بالا و سناریوهای مختلف مثل ospf یا تانل زدن بین میکروتیک ها و ارتباطاتشون با همدیگه رو تست بگیرید. کلی آموزش توی انجمن گذاشتیم از روی همونا برین جلو.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
            در حال انجام ...
            X