اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

راهنمایی در مورد خرید میکروتیک

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

راهنمایی در مورد خرید میکروتیک

سلام
    من میخوام یه میکروتیک تهیه کنم که حداقل 10 تا 20 نفر میخوان بش وصل بشن میخوام وایرلس هم داشته باشه . من چه مدل تهیه کنم که مشکلی برام پیش نیادش ؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

Rb751
    rmalekghasemi.ir
    MTCNA MTCRE CCNA CCNP
    CISCO-Mikrotik-VOIP-HP servers
    09131407063 تماس فقط امور تجاری -انجام امور تخصصی شرکت ISP-ISDP و ارگان های دولتی -مشاوره

کامنت

بهتره rb951g استفاده کنی

کامنت

فروشگاه اینترنتی ای هم هست که آنلاین محصولات میکروتیک رو بفروش برسونه ؟؟
        مطمئن و قیمت مناسب ؟؟

کامنت

نوشته شده توسط morteza69 مشاهده پست
          فروشگاه اینترنتی ای هم هست که آنلاین محصولات میکروتیک رو بفروش برسونه ؟؟
          مطمئن و قیمت مناسب ؟؟
          به نظر من از شیراز آنلاین استفاده کن
          سایت خوب و مطمئنیه !!!

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
          در حال انجام ...
          X