اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

چگونه با آی پی وارد شویم.... .

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

چگونه با آی پی وارد شویم.... .

سلام بر اساتید محترم
    من ip رو داخل قسمت address اضافه میکنم ولی با آی پی وارد نمیشه فقط با مک وارد میشه
    حتی داخل وین باکس هم که سرچ میکنه روتر ها رو پیدا میکنه آی پی رو که ست کردم رو هم نشون میده ولی با آی پی وارد نمیشه
    لطفا راهنمایی کنید... .

چه ارروری میده ؟

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

یکبار روتر ریست فکتوری کن مشکلتون حل میشه.سعی کنید ورژن جدید روی روترتون آپگرید کنید.زیاد سخت نگیرید.بعد از ریست سعی نکنید رست کانفیگ مجدد بزنید چون تنظیمات اولیه از بین میبره و همین اتفاقی که الان برای شما افتاده مجددا تکرار میشه.
      آخرین ویرایش توسط ajorlu; در تاریخ/ساعت 06-24-2015, 03:03 PM.

کامنت

این ارور رو میده:برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	winbox.png
نمایش ها:	1
اندازه:	13.1 KB
شناسه:	17238

با مک وارد میشه ولی با آی پی که براش تعریف میکنم وارد نمیشه
        آی پی رو هم با هر کلاسی که باشه رو هم براش تعریف کردم.
        آخرین ویرایش توسط khaldeh; در تاریخ/ساعت 06-24-2015, 07:18 PM.

کامنت

این ارور زمانی اتفاق می افته که شما ای پی آدرس لیست که تعریف کردید با اینترفیس خروجی شما یکسان نیست.دقت بفرمایید در قسمت آدرس اینترفیس درست انتخاب کنید.اگر منظور درست متوجه نشدید بفرمایید با عکس براتون بفرستم.

کامنت

اینترنت فیس رو درست انتخاب میکنم
            کابل رو زدم به Ether1 اینترفیس رو هم Etehr1 انتخاب می کنم.

کامنت

سلام وقت بخیر:))
              دوست عزیز آیا ip که انتخاب کرده اید در رنج کارت شبکه دستگاه شما است، وقتی که با مک وارد می شود یعنی اینکه arp به دستگاه میروتیک میرسد ولی اگر با ip وصل نمی شود دو دلیل داره یا درخواست arp به میکروتیک نمی رسد یا اینکه به میکروتیک درخواست میرسد ولی مسیر برگشت روی اینترفیس دیگر نیز تعریف شده است و از اون مسیر خارج می گردد.
              اگر خواستید سناریو خود را دقیقتر بگوید کمک کنیم

کامنت

دوست عزیزمون هم دقیقا درست میگن اگه سرویس dhch فعال نکردید باید ip دستی روی کارت شبکه ست کنید که با ip که در آدرس لیست میکروتیک اضافه میکنید توی یه رنج باشن.ببخشید ولی این موضوعات از مسایل پاییه ای هستند که شما باید رعایت کنید.امکان نداره که شما ip و اینترفیس در آدرس لیست ست کنید و ping داشته باشید ولی بازم با مک وارد بشه وبه شما ارور بده.شما حداقل لطف کنید ببینید ping ای پی که در میکروتیک ست کردید و دارید؟؟

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                در حال انجام ...
                X