اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

برنامه ايي شبيه team viewr براي استفاده در بستر اينترانت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

برنامه ايي شبيه team viewr براي استفاده در بستر اينترانت

دوستان سلام وقت بخير
    به عنوان مسئول it شبكه بهداشت،چند مركز داريم كه از اينترانت براي ثبت اطلاعات در سامانه ها استفاده ميكنند.برنامه هايي شبيه team viewr هست كه بشه از راه دور به سيستمهايي كه اينترانت دارن متصل شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

NetSupport DNA, NetSupport Manager

کامنت

نرم افزار ammyy admin واسه ریموت زدن و کنترل از راه دور خیلی خوبه .
      او به من آموخت ، من به تو می آموزم و تو هم به او ...
      نگذار این چرخه قطع شود:279:

کامنت

سلام
        وقت بخیر
        خود برنامه Teamviwer این امکان را دارد برای فعال سازی کافیست مراحل ذیل را انجام دهید.

برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	1.png
نمایش ها:	1
اندازه:	46.9 KB
شناسه:	17235
        شما کافیست برای Team Viwer خود با انتخاب قسمت 1 یک کلمه عبور (PASSWORD) انتخاب نماید.
        بعد به سراغ قسمت 2 بروید و کلیک نماید و سپس از منوی باز شده گزینه Options انتخاب نماید.

نام:	2.png
اندازه:	50.9 KB
شناسه:	17236
        وبعد وارد بخش مذکور شد قسمت مربوط به Incoming Lan Connections را به Accept تغییر دهید.
        این عمل شما این امکان را ایجاد می کند که بتوانید از طریق LAN به سیستم مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.
        درصورت مشکل اعلام بفرمائید کمک کنم

نام:	3.png
اندازه:	57.6 KB
شناسه:	17237
        آخرین ویرایش توسط masome vahid; در تاریخ/ساعت 06-19-2015, 12:29 PM.

کامنت

مهندس تو بستر اینترانت جواب میده؟؟؟

کامنت

سلام وقت بخیر :))

وقتی شما دارید به ip کاربر خود وصل می شوید پس امکان روت شدن اطلاعات شما به اون سمت می باشد پس این روش امکانپذیر می باشد.

کامنت

نوشته شده توسط mamsoft65 مشاهده پست
              مهندس تو بستر اینترانت جواب میده؟؟؟
              وقتی این کار رو میکنید باید به آی پی سمت مقابل متصل بشید بجای اون آی دی که خود تیم به شما میدادش!
              ولی به احتمال خیلی زیاد اینترانت شما و سمت مقابل هم پشت NAT قرار داره که دراین صورت نمیتونید مگر اینکه پورت های ارتباطی تیم رو پیدا کنید و روی روترتون destination nat کنید

کامنت

با سلام
                من از microsoft lync استفاده میکنم هم این قابلیت رو داره هم قابلیتهای مث چت و ارتباط صوتی سرعتش هم خوبه

کامنت

یه برنامه دیگه هم هست به نام RealVNC که از طریق ip به یک سیستم دیگه وصل میشه و امکانات خوبی هم داره

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                  در حال انجام ...
                  X