اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

تغییر صفحه log in میکروتیک

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

تغییر صفحه log in میکروتیک

من می خواهم صفحه log in را در میکروتیک تغییر بدهم منظورم تغییر طراحی صفحه نیست،
    بلکه می خواهم یوزر و پسورد ها از یک دیتا بیسی خونده بشن،

آیا این کار ممکن هست؟؟

سلام یوزر و پسورد ها توی خود میکروتیک تعریف میشه فکر نکنم بشه همچین کاری کرد
    اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

کامنت

میشه در ابتدای فایل مربوط به login احراز هوبت با یوزر و پسهای خودمون انجام بشه و هنگامی که log in شد با استفاده از یک یوزر و پس ورد ای که در خود میکروتیک تعریف شده به میکرو تیک متصل شویم ؟؟؟

کامنت

یا user manager میتونین این کار رو انجام بدین
        با زدن تیک گزینه Radius در قسمت
        System->user->AAA
        عملیات Authenticate رو از Radius Server انجام میده
        که برای تنظیم Radius Server در میکروتیک هم باید user Manager Mikrotik رو بلد باشید

کامنت

با سلام
          من اکانتینگ یوزر منیجر را با pppoe راه اندازی کردم و درست جواب داد.
          الان اگر خواسته باشم وقتی حجم دانلود یک مصرف کننده ای که در یوزر منیجر تعریف کرده ایم تمام بشه یک پیام فارسی برای کاربر نشان بدهد که مثلا حجم شما تمام شده است چیکار باید بکنم
          ایا در یوزر منیجر باید تعریف بشه
          لطفا راهنمایی کنید
          با تشکر

کامنت

اینکه بتونیم پیغام کاستومایز برای این منظور ب کاربر نشون بدیم ، راه حلی مد نظرم نیس
            شاید بشه یه پیج html ساخت و در فایل اضافه کرد و بعد از تمام شدن ترافیک اون پیج رو ب کاربر نشون بده
            ک باید تست کنم ....

کامنت

سلام
              ممنون از اینکه به این سرعت جواب دادین
              مثلا با اتمام حجم یا تمام شدن اشتراک این پیام را بده
              با تشکر

کامنت

با امکانات radius میتونید این کارو انجام بدین

کامنت

نوشته شده توسط kevinadm مشاهده پست
                  با امکانات radius میتونید این کارو انجام بدین
                  با سلام
                  میشه بیشتر راهننایی کنید
                  ممنون

کامنت

با سلام و خسته نباشید
                    ببخصید که سوالم را در اینجا مطرح کردم، هیچ تاپیکی برای این سوال پیدا نکردم
                    من وقتی واردیوزر منیجر میکروتیک میشم در بخش session کاربران، ساعت ورود و خروج با ساعت میکروتیک مشکل داره با اول که می رم تو قسمت session درست نشون میده بار بعد دیگه ساعت تغییر می کنه
                    من sntp را روی میکروتیک راه اندازی کردم و ساعت میکروتیک به روز شده و ر داخل یوزر منیجر هم در قسمت customer، تایم زون را 3.30 ولی درست نمیشه که نمیشه لطفا راهنمایی کنید
                    با تشکر

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                    در حال انجام ...
                    X