اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل پیدا کردن mac آدرس در میکروتیک

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل پیدا کردن mac آدرس در میکروتیک

سلام وقت همگی دوستان بخیر
    من میکروتیک رو روی virtualbox دارم و میخوام به وسیله ی رابط گرافیکی winbox متصل بشم

آقای habili یک آموزش دادن

از نصب تا متصل شدن با winbox اما مجازی سازم رو باز میکنم به میکروتیک لاگین میکنم، اما وقتی winbox رو باز میکنم هیچ مک آدرسی مثل داخل ویدیو پیدا نمیشه. لطفا بگید طور میتونم مک آدرس رو ست کنم

خیلی ممنون
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-18-2021, 07:11 PM.

کارت شبکه ویرچوال تون رو بذارین روی حالت Bridge بعد طبق آموزش هم از محیط ترمینال خود میکروتیک یک ip به اینترفیس هاتون بدین و چک کنید ببینید هر دو طرف پینگ همدیگه رو دارند ؟ فایروالتون رو هم خاموش کنید بعضی موقع ها مشکل ایجاد میکنه

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

توی آموزش یاد دادن که چطور bridge کنیم اما یاد ندادن که ip به interface اضافه کنیم، در صورت امکان یک توضیحی در رابطه با اضافه کردن ip به interface بدید، اگر آموزشش هست که فوق العاده است.

مرسی

کامنت

در اینجا آموزش کاملش داده شده
        آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-18-2021, 07:11 PM.

کامنت

نرم افزار WinBox رو اگه ندارین از این لینک (http://www.mikrotik.com/download) دریافت کرده و باز میکنم. منم مثل شما روی Brows میزنیم تا میکروتیک داخل شبکه مون رو پیدا کنه اینجا چون میکروتیک خام هست و هیچ آی پی نداره روی مک آدرسش کلیک میکنم و با یوزر Admin و بدون اینکه پسورد رو بزنین روی Conect کلیک میکنیم تا وارد محیط میکروتیک مون بشیم :
          دقیقا همینجاست مشکل که من وقتی browS میکنم اصلا آدرسی رو پیدا نمیکنه و فیلد خالی رو نشون میده مشکل کجاست؟؟

کامنت

عزیزم من اصلا اون ووینباکس رو بیخیال شو ویرچوال میکروتیکت تو بیار بالا محیطش مثل شل لینوکس هست اون دستور ip adddress add ... رو که تو اون یکی پسته هست اونجا بزن تا اینترفیست ای پی بگیره

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
            در حال انجام ...
            X