اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

محدودیت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

محدودیت

با سلام خدمت اساتید گرامی
    میخواستم تو rb 450g یه کلاس شبکه رو محدود کنم که هر ip در این کلاس بیشتر از 10k نتونه دانلود کنه و از کل پهنای باند استفاده نکنه

از queue استفاده کردم ولی بیشتر از 7 تا نمیتونم add کنم
    اگه هم چندتا ip رو تو یه queue اضافه اگه یکی از ip ها از download manager استفاده کنه بقیه ip های که توی اون queue هستن با مشکل روبه رو میشن
    چطور میشه پهنای باند را به صورت مشخص تقسیم کرد
    با (pcq) یا چیز دیگه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام . سوکت هایی که دانلود منیجر میزنه رو میتونی محدود کنی مثلا بکنیش یکی یا دوتا که پهنای باند رو نخوابونه

کامنت

چطور باید این کار رو کرد؟
      مسیرشو لطف میکنید
      اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدید. با صوکت اشنایی ندارم.
      میشه پهنای باند را برای web باز گذاشت ولی فقط پروتکل download manager را محدود کرد؟
      با تشکر

کامنت

من یه عکس از دانلود منیجر موقعی که داره دانلود انجام میده گرفتم لطفا جاهایی که با علامت زدم رو دقت کنید به اینا میگن سوکت یا کانکشن :
        برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	Selection_300.png
نمایش ها:	1
اندازه:	30.1 KB
شناسه:	16965
        دلیل اینکه یکی دانلود منیجر میزاره و کل پهنای باند خوابیده میشه به خاطر همین سوکت هاست شما میتونید از میکروتیک به راحتی دانلود منیجر رو ببندید که کسی اگه دانلود گذاشت بیشتر از یکی دوتا سوکت نتونه بزنه
        برای این کار از بخش فایروال یه رول بنویس برای پرتکل وب بعد از تب extra مثل تصویر conection limit رو بزارش روی ۱ یا ۲ و یا هر عددی که دوست داری از اینجا میتونی کانکشن های دانلود منیجر رو محدود کنی .
        برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	Selection_301.png
نمایش ها:	1
اندازه:	18.0 KB
شناسه:	16966
        البته آموزش محدود کردن دانلود منیجر رو به صورت کامل درست کردم که به زودی در بخش کاربرای ویژه میکروتیک آپلود میکنم .
        موفق باشید
        فایل های پیوست شده

کامنت

خیلی ممنون لطف کردید

کامنت

نوشته شده توسط Mohammad مشاهده پست
            من یه عکس از دانلود منیجر موقعی که داره دانلود انجام میده گرفتم لطفا جاهایی که با علامت زدم رو دقت کنید به اینا میگن سوکت یا کانکشن :
            [ATTACH=CONFIG]292[/ATTACH]
            دلیل اینکه یکی دانلود منیجر میزاره و کل پهنای باند خوابیده میشه به خاطر همین سوکت هاست شما میتونید از میکروتیک به راحتی دانلود منیجر رو ببندید که کسی اگه دانلود گذاشت بیشتر از یکی دوتا سوکت نتونه بزنه
            برای این کار از بخش فایروال یه رول بنویس برای پرتکل وب بعد از تب extra مثل تصویر conection limit رو بزارش روی ۱ یا ۲ و یا هر عددی که دوست داری از اینجا میتونی کانکشن های دانلود منیجر رو محدود کنی .
            [ATTACH=CONFIG]293[/ATTACH]
            البته آموزش محدود کردن دانلود منیجر رو به صورت کامل درست کردم که به زودی در بخش کاربرای ویژه میکروتیک آپلود میکنم .
            موفق باشید
            عالی بود آقای هابیلی . کلی ترافیک از روی شبکه با همین روش برداشتم .
            اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
            در حال انجام ...
            X