اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

شرکت در امتحان بین المللی میکروتیک

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

شرکت در امتحان بین المللی میکروتیک

با سلام
    آیا راهی داره بدون شرکت در کلاس های میکروتیک. در آزمون بین المللی میکروتیک شرکت کرد ؟؟*

mtcna,mtcre

بله در ایران چند تا شرکت هستند که امتحان بین المللی برگزار میکنند
    اول از همه باید mtcna رو پاس کنین.
    Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
    Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
    Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
    LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

کامنت

آخه من هرجا پرسیدم همشون گفتن ک اول باید در کلاس هاش شرکت کنین و در پایان کلاس امتحانشو بدید
      ک هزینه کلاس رو هم میگیرن
      من نمیخوام تو کلاس شرکت کنم
      فقط برا امتحان لازم دارم

کامنت

بله تو ایران باید برای یه امتحان خالی هزینه کلاس رو هم بدین. در غیر اینصورت باید بری یکی از نمایندگی هاشون توی دبی اونجا فقط امتحان بدی که فکر نکنم به صرفه باشه.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
        در حال انجام ...
        X