اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل با msi

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل با msi

سلام دوستان من دارم با sccm کار میکنم و برای deploy کردن نرم افزار ها احتیاج به نرم افزار هایی با پسوند msi داره من چند تا نرم افزار گرفتم که تبدیل کنم ولی نشد یا فکر کنم من مشکل داشتم که مثلا تبدیل میکرد حجم فایل 4 یا 5 مگ میشد میخوام ببینم برای این کار راه حلی هست من الان اگه جایی sccm راه بندازم چطور نرم افزار ها رو با پسوند msi پیدا کنم و بفرستم برای کلاینت هام
    با تشکر

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
در حال انجام ...
X