اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

فیلم آموزش sccm به فارسی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

فیلم آموزش sccm به فارسی

سلام دوستان تا به حال کسی با نرم افزار sccm کار کرده من لینک آموزش کاملشو میخوام ولی نتونستم پیدا کنم لطفا کمک کنید.
    System Center Configuration Manager

کد:
    http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=sccm&source=web&cd=2&cad=rja&ved=0CDUQFjAB&url=http%3A%2F%2Fen.wikipedia.org%2Fwiki%2FSystem_Center_Configuration_Manager&ei=uVCjUqb8FIOktAbr1oDQDA&usg=AFQjCNEA0xUQcqOxvhxzJkRm_azV_StYxA&bvm=bv.57752919,d.Yms
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 11-01-2021, 02:51 PM.

نوشته شده توسط reza3562 مشاهده پست
    سلام دوستان تا به حال کسی با نرم افزار sccm کار کرده من لینک آموزش کاملشو میخوام ولی نتونستم پیدا کنم لطفا کمک کنید.
    دوست عزیز مطالعه کردین؟؟؟؟؟؟
    تاپیک بسته میشه.
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 11-01-2021, 02:51 PM.

کامنت

نصب ، پیکربندی و بررسی توانمندیهای SCCM 2012

تاریخ انتشار : 28 تیر 1392

مدرس : مهندس رشوند

آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-18-2021, 08:38 PM.

کامنت

سلام دوست عزیز ممنون از اینکه کمکم کردی اگر میشه میتونی بیشتر منو راهنمایی کنی یا اینکه در مورد sccm اطلاعات بیشتر و لینکهای دانلود زیادی واسم بفرستی ممنون

کامنت

SCCM در محیطهای دامین به کار گرفته میشه و از اون میشه برای گزارش گیری نرم افزاری و سخت افزاری ، انواع مختلف Remote Desktop ، نصب نرم افزار از طریق شبکه ، نصب سیستم عامل به صورت ایمیج ، استفاده از سرویس WSUS برای آپدیت کردن کلاینتها ، و همچنین استفاده کردن از آنتی ویروس End Point Security اشاره کرد

کلآ این قابلیتها رو بهت میده

کامنت

دوست عزیز سلام من اصلان اشنایی کافی با این نرم افزار ندارم ولی این کار ها رو میدونستم انجام میده نرم افزار خاصی باید روی سرور نصب بشه sccm نرم افزار خاصی داره که نصب بشه اگه امکان داره لینکشو واسه من بفرست بی زحمت دوست عزیز ممنون میشم در این راه مرا همراهی کنید

کامنت

منظورتون روش نصب sccm هست ؟

میخوای یه آموزش کامل در این باره واست درست کنم؟

کامنت

ممنون میشم ازتون
                بعد یه سوال دیگه این sccm روی ویندوز سرور نصب میشه نرم افزار خاصی داره دوست عزیز از همراهی شما ممنونم .

کامنت

تا فردا آموزش نصب SCCM 2012 رویه Windows 2008 R2 به صورت پاورپویت برات میزارم

کامنت

پاورپوینت آموزش نصب SCCM2012 بر روی Windows 2008 R2

لطفاً تشکر فرآموش نشه ( خیلی وقتم رو گرفت :)
                    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-18-2021, 08:39 PM.

کامنت

سلام
                      دوست عزیز با عرض شرمندگی من اینو دانلود میکنم میگه فایلش خراب است لطفا دوباره اپلود کنید هر کار کردم نشد شرمنده

کامنت

نوشته شده توسط reza3562 مشاهده پست
                        سلام
                        دوست عزیز با عرض شرمندگی من اینو دانلود میکنم میگه فایلش خراب است لطفا دوباره اپلود کنید هر کار کردم نشد شرمنده
                        تست کردم ، قایل سالمه

با آفیس ورژن 2013 ساختم ، نسخه آفیستون رو عوض کنید

کامنت

سلام دوست عزیز فایل پسورد میخواد پسوردش چیه ؟ممنون

کامنت

به صورت Read Only استفاده کنید

کامنت

تشکر وراهنمایی

سلام خیلی از شما ممنونم بخاطر اموزش این نرم افزارمن نمیدونم این به چه دردی میخوره اگه میشه بگید تا بینم به چکار می اید.بازم خیلی ممنون.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                              در حال انجام ...
                              X