اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

روش نصب microsoft lync 2013

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

روش نصب microsoft lync 2013

سلام
    از دوستان لطف میکنید روش نصب microsoft lync 2013 رو بر روی windows server 2012 یه توضیحی بدید ؟
    ممنون

نوشته شده توسط Abbas_Karimi مشاهده پست
    سلام
    از دوستان لطف میکنید روش نصب microsoft lync 2013 رو بر روی windows server 2012 یه توضیحی بدید ؟
    ممنون
    سلام
    فیچرهایی که روی این ویندور نصب می شود کمی با نسخه2008 R2 تفاوت دارد.
    management shell windows ro run as admin konid va command zir ro vared konid

Install-WindowsFeature RSAT-ADDS, Web-Server, Web-Static-Content, Web-Default-Doc, Web-Http-Errors, Web-Asp-Net, Web-Net-Ext, Web-ISAPI-Ext, Web-ISAPI-Filter, Web-Http-Logging, Web-Log-Libraries, Web-Request-Monitor, Web-Http-Tracing, Web-Basic-Auth, Web-Windows-Auth, Web-Client-Auth, Web-Filtering, Web-Stat-Compression, Web-Dyn-Compression, NET-WCF-HTTP-Activation45, Web-Asp-Net45, Web-Mgmt-Tools, Web-Scripting-Tools, Web-Mgmt-Compat, Windows-Identity-Foundation, Desktop-Experience, Telnet-Client, BITS -Source D:\sources\sxs –Restart

دقت داشته باشین که سورس ویندوز رو باید بهش بدین.
    من بزودی نصب کامل این نرم افزار رو در این سایت قرار میدم به صورت فارسی
    اما اگه میخواهید سریعتر انجام بدین به لینک زیر مراجعه کنید مشکلی داشتین من در خدمتم

کامنت

من الان رفتم روی نصب lync 2010 بر روی سرور ویندوز 2008 .
      این کرک lync 2010 به چه صورت هست . اصلا کرک داره ؟
      ممنون

کامنت

من الان رفتم روی نصب lync 2010 بر روی سرور ویندوز 2008 .
        این کرک lync 2010 به چه صورت هست . اصلا کرک داره ؟
        ممنون
        نسخه کرک شده رو میتونید از آبی کامپیوتر بخرید پیشنهاد میکنم lync 2013 که ورژن جدیدتر می باشد نصب کنید

کامنت

رفتم 2010 رو خریدم . اما چیزی راجع به کرک داخلش نبود . یه داکیومنت خیلی ساده وجود نداره ؟

کامنت

رفتم 2010 رو خریدم . اما چیزی راجع به کرک داخلش نبود . یه داکیومنت خیلی ساده وجود نداره ؟
            کرک این نرم افزار مثل ویندوز نیست که بخواین اجراش کنید و کرک بشه بعد از اینکه نرم افزار لینک سرور رو نصب کردن با کامند زیر در Management shell lync می تونید ببینید که لایسنس به چه صورت است.
            Get-CsServerVersion
            اگر پیغام Volume License Key Installedرو مشاهد کردین یعنی نسخه کرک شده یا همون نسخه کامل رو دارین.

برای توضیحات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید :

کامنت

سلام

من دارم بر روی win server 2008 r2 مایکروسافت lync2010 رو نصب میکنم
              یه سوالی دارم
              میگن نباید ، سرور active directory و سرور lync بر روی یه سیستم باشه و گرنه به این خطا برمیخوری
              Prerequisite not satisfied: This product cannot be installed on a DC.
              ومن هم به این خطا برخوردم
              حالا سرورها رو جدا کردم اما همون اولش به مشکل برمیخوره و سرور AD رو نمیبینه . من نفهمیدن الان سرور DNS باید جدا باشه یا سرور AD یا سرور LYNC یا همشون با هم ؟؟
              آخرین ویرایش توسط Abbas_Karimi; در تاریخ/ساعت 04-30-2014, 05:43 PM.

کامنت

سلام
                توصیه میکنم از اول روی سرور 2012 نصب کنید چون خیلی از update نمیخواد و به صورت پیش فرض روش هست {حتما این کار رو بکنید چون update کردن خیلی زمان گیر خواهد بود}
                برای نصب lync ابتدا AD , DNS , CA را راه اندازی کنید سپس سرور lync را join کنید و ادامه کار

کامنت

اره
                  3 روز پیش ردیفش کردم
                  ممنون

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                  در حال انجام ...
                  X