اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

Cisco Control Access List

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

Cisco Control Access List

به نام خدا
    سلام
    من تازه عضو این فروم شدم و متوجه شدم که تازه ایجاد شده و شروع به فعالیت کرده و از اونجایی که من علاقه ی زیادی به شبکه دارم زیاد رفتم دنبالش و دوست دارم که تو این فروم فعالیت کنم و تجربیات و آموخته های کمم و البته مقالات Priw8 و زیادی که دارم (خودم مقاله ای ننوشتم* ) رو با بقیه به اشتراک بزارم…
    تو این پست هم میخوام یک مقاله مختـصر اما مفید راجع به ACL بزارم،،، این مقاله در اصل یک فایل پاورپوینت بوده که شخـص بنده از سرور دانشگاه شریف برداشتم و نمیدونم نویسندش کیه!!! و فکر نکنم توو سایت یا فروم دیگه ای وجود داشته باشه!!
    از اونجا که مقاله خیلی درهم بود ( اعداد و کلمات جابه جا ) من ادیتش کردم و علاوه بر اون یه سری چیزا بهش کردم*:دی

موضوع* : Cisco Control Access List
    نویسنده* : -

فایل های پیوست شده
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 08-16-2014, 11:34 PM. دلیل: غلط املاءی

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
در حال انجام ...
X