اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

در خواست آموزش ترانک بین روتر ویپ سیسکو با الستیکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

در خواست آموزش ترانک بین روتر ویپ سیسکو با الستیکس

سلام و خسته نباشید.
    من تنظیمات سمت کال سنتر الستیکس خودم رو بلدم ولی اینو میخوام با یه روتر ویپ سیسکو ترانک بزنم .
    آموزش در مورد ترانک بین روتر سیسکو و الستیکس میخواستم . اگر لینک تصویری توی اینترنت دیدین بدین من خیلی گشتم چیزی پیدا نکردم البته توی یوتیوب بود ولی خوب فیلتر هستش من بهش دسترسی ندارم
    ممنون

سلام
    آقای قربانعلی یک مقاله خوب نوشتن میزارم شما هم استفاده کنید
    فایل های پیوست شده

کامنت

ممنون آقای نجفی . ولی من اینو خوندم هم قدیمی هم کامل نیست . به هر حال ممنون

کامنت

سلام
        من با این با gns به نتیجه رسیدم
        یعنی شما سیپ ترانکتون ریجستر میشه
        و کار می کنه
        کجاش مشکل دارین؟

کامنت

تمام تنظیماتی که انجام داده بودم روی gns3 همه رو پاک کردم متاسفانه باید از اول کانفیگش کنم . مشکل من اینه که این دوتا همدیگر رو نمیبینن که بخوان تماس ها رو ارسال کنن

کامنت

دو طرفه یا یکطرفه ؟
            یعنی هم الستیکس نات ریجستره و هم gns?

کامنت

من در هر دو طرف مشکل دارم . نه از طرف الستیکس میتونم تماس بگیرم و نه سیسکو

کامنت

نه وقتی توی cli استریسک sip show peers رو میزنید چی میشه؟

کامنت

دوست عزیز باید ترافیک رو از نوع udp ارسال و دریافت کنید

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                  در حال انجام ...
                  X