اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

اموزش هک و امنیت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

اموزش هک و امنیت

با سلام خدمت همه دوستان ... خیلی وقت بود که دوست داشتم اموزشی رو تهیه کنم که بر خلاف ما بقی فروم ها و سایت ها به جای روش استفاده از اکسپلویت های پچ شده به سمتی بریم که خودمون بتونیم اکسپلویت یا مجموعه کار هایی که واسه هک یا ایمن کردن یک سرور یا سایت هست پیش بریم ... منتها به شخصه خودم ندیدم کسی از جایی شروع کنه که یک فرد مبتدی مثه بنده بتونه کامل مطلب رو بفهمه چشم اندازی از کار ها و اموزش هارو به طوری داشته باشه که گیج نشه و یا خسته و دل زده نشه ... عمدتا طوری شروع میشه که مستقیم میرن سر باگ و میگن خب این یعنی sqli و باید به این روش پیش رفت کسی نمیگه چرا و چطور این باگ به وجود اومده ...

در هر صورت اگر شما دوستان از این مطلب استقبال کنید بنده وظیفم رو انجام میدم و هر مدت یه فایل یا ویدیو میذارم که بتونید شروع به کار کنید ...

پ.ن : اگر شروع به کار کردیم از دوستان پیش کسوت میخوام که بنده رو همراهی کنند ... با تشکر

بسیار عالی و چقدر خوب که قرار هست مباحث از پایه کار بشه. بیصبرانه منتظر هستیم

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

درود بر اساتید.
      در فضای اینترنت و البته سایت ها و فروم های ایرانی هرچقدر هم بگن آموزش ها از پایه هست در حالیکه اینطور نیست.
      آموزش هکینگ تابحال هیچ جا ندیدم که واقعا از صفر شروع کنه و آموزش بده.
      هر کاربری که بخواد هکینگ کار کنه اول باید شاخه خودش رو مشخص کنه .. مثلا سرور هکینگ یا کلاینت هکینگ یا غیره
      بعدش بره سراغ پیش نیاز های اون دوره و اون شاخه و با سرچ توی گوگل اونا رو یاد بگیره که دیدش هم بازتر میشه :)

بعدش از سایت ها و انجمن های موجود میتونه استفاده کنه و پیش بره.

این تاپیک شمام شخصا استقبال میکنم و آرزوی موفقیت دارم براتون.

کامنت

داداش ممنون میشم اگ اینکارو انجام بدی

کامنت

سلام داداش هرچه سریعتر پیشنهاد میکنم دست بکاربشی چون وقت طلاس مطمئن باش میگیره و اینجا کلی شلوغ میشه

کامنت

خب منم بیصبرانه منتظرم
            شاید با این اموزشت دل 10-12 نفرو شاد کنی:60:

کامنت

بی صبرانه منتظریم

کامنت

سلام
                هک و امنیت دو بخش جدا هستش و دوره های تخصصی خودش رو داره برای دوستانی که میخوان هکر بشن من یک لینک قرار میدم امیدوارم بدردشون بخوره
                آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 02-05-2021, 02:25 PM.

کامنت

بسیار عالی ممنون از شما

کامنت

نقشه راه هکر شدن رو میتونید ببینید.
                    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 02-05-2021, 02:25 PM.

کامنت

سلام دوستان، چطور میشه فهمید چه کسی سایت رو هک کرده، اصلا راهی وجود داره؟ مخصوصا سایت هایی مثل چچیلاس که اختصاصی هستند، آیا به جز افرادی که به اطلاعات سایت دسترسی دارند، فرد دیگه ای هم میتونه این کار رو انجام بده ؟!
                      آخرین ویرایش توسط elmira; در تاریخ/ساعت 11-25-2020, 10:49 AM.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                      در حال انجام ...
                      X