اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

هک WiFi -WPA/WPA2 با airmon , airodump

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

سلام به همه ی دوستان عزیز
    لطفا اون دوتا فایلی که توی هک استفاده میشه برام بفرستین نمیتونم تو اینترنت پیداش کنم
    پیشاپیش ممنون

کامنت

با سلام خدمت اساتید
      در نسخه جدید Kali Linux یعنی نسخه 2 یکسری ابزار و امکانات جدید اضافه شده محیط کاربری هم کمی تغییر کرده توی قسمت نرم افزار های وایرلس به برنامه Aircrack-ng برخوردم اگه امکانش هس یکی از دوستان یک آموزش از نحوه کار و نحوه پیدا کردن پسورد بوسیله این نرم افزار بزاره ممنون میشم

کامنت

سلام دوستان 1 آموزش فارسی مبتدی برای لینوکس کالی میخواستم کسی نداره بمون بده ؟؟؟ممنون میشم

کامنت

با سلام و احترام لطفا پسورد لیست رو هم آپلود کنین یا لینک یه پسورد لیست خوب رو بدید مرسی

کامنت

لطفا پسورد لیست رو هم آپلود کنین یا لینک یه پسورد لیست خوب رو بدید خواهش می کنم نمی تونم از سایت ها پیدا کنم یا سرچ کنم.

کامنت

سلام من پس لیست درست حسابی گیرم نیومد میشه شما بدین؟ممنون میشم

کامنت

نوشته شده توسط alireza50bb مشاهده پست
                با سلام و احترام لطفا پسورد لیست رو هم آپلود کنین یا لینک یه پسورد لیست خوب رو بدید مرسی
                نوشته شده توسط soheil2016 مشاهده پست
                لطفا پسورد لیست رو هم آپلود کنین یا لینک یه پسورد لیست خوب رو بدید خواهش می کنم نمی تونم از سایت ها پیدا کنم یا سرچ کنم.
                نوشته شده توسط nightfury مشاهده پست
                سلام من پس لیست درست حسابی گیرم نیومد میشه شما بدین؟ممنون میشم
                سلام دوستان

شما با کالی میتونید پسورد لیست خودتون رو درست کنید

کد PHP:
                crunch 4 12 0123ABCdef -/root/pwlst.txt 
                عدد 4 کمترین رقم پسورد هست
                عدد 12 بیشترین رقم //که این پسورد لیست 4 تا 12 رقمی میشه
                0123ABCdef اعداد کارکتر ها و یا سیمبل هایی که در پسورد لیستتون استفاده میشه
                -o خودش میمونه
                باقیشم که مسیر ذخیره سازیه

موفق باشید

کامنت

من وقتی کدairmon-ng
                  تمامی ستون ها خالی هستن

و هیچ مشخصات دیگه ای نمیدن
                  مشکل چیه

کامنت

نوشته شده توسط x_13a مشاهده پست
                    من وقتی کدairmon-ng
                    تمامی ستون ها خالی هستن

و هیچ مشخصات دیگه ای نمیدن
                    مشکل چیه
                    ممکنه اطرافت هیچ وایرلسی نباشه

جاتو عوض کن دوباره بزن

کامنت

سلام به بخشید من wlan0 رو ندارم توی لیست ifconfigباید چه کنم باتشکر:202:
                      آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 02-07-2016, 10:01 AM.

کامنت

نوشته شده توسط saeid2015 مشاهده پست
                        سلام به بخشید من wlan0 رو ندارم توی لیست ifconfigباید چه کنم باتشکر:202:
                        سلام
                        ممکن هست کالی وایرلس شما رو شناسایی نکرده . مدلش رو توی گوگل جستجو کنید و درایور مربوطه رو نصب کنید . در ضمن چک کنید که این مدل قابلیت نفوذ داشته باشه . اگر نداشت میتونید یه آلفا از بازار تهیه کنید و استفاده کنید

کامنت

سلام داداش. اگه زحمتی نیست خودت یه لیست واسمون اپلود کن

کامنت

نوشته شده توسط constantine مشاهده پست
                            سلام
                            ممکن هست کالی وایرلس شما رو شناسایی نکرده . مدلش رو توی گوگل جستجو کنید و درایور مربوطه رو نصب کنید . در ضمن چک کنید که این مدل قابلیت نفوذ داشته باشه . اگر نداشت میتونید یه آلفا از بازار تهیه کنید و استفاده کنید
                            سلام
                            من هم همون مشکل شناسایی نشدن وایرلس رو دارم و حتی با نصب درایور هم نتونست wlan رو پیدا کنه.
                            احتمالش هست دلیلش اجرای کالی از روی ماشین مجازی باشه؟ اگر نه حدس میزنید مشکل کجاست؟ (چون خود لپ تاپ راحت وایرلسو شناسایی میکنه و بهش وصل میشه)

بروزرسانی:
                            من compat های مربوط به وایرلس مطابق با کارت شبکه رو هم نصب کردم ولی همچنان مشکل قبل رو دارم و به محض راه اندازی مجدد ماشین هم تمام compat ها حذف میشن.
                            آخرین ویرایش توسط foxpro; در تاریخ/ساعت 03-13-2016, 05:42 PM.

کامنت

سلام , با اجازه بزرگتر ها :202:, معمولا وقتی شما کالی رو روی ماشین مجازی نصب میکنید کارت شبکه شما رو پیدا نمیکنه که اگر هم پیدا کنه شما برای زدن وایرلس نیاز به کارت شبکه ای دارین که قابلیت packet injection داشته باشه پس بهترین کاری که میتونین انجام بدین تهیه کارت شبکه آلفا که البته بهترین کارت شبکه usb با قابلیت packet injection میباشد.

کامنت

سلام... اینطور که چندین پست رو خوندم انگار برخی دوستان مشکل دارند که از وایرلس نمیتونن در ماشین مجازی استفاده کنند. میخام یه سری توضیحات کلی راجب این موضوع مطرح کنم و قبلش از دوستانی که نظر دادن تشکر میکنم. شما وقتی کالی یا هر لینوکس دیگه ای رو در ماشین مجازی نصب میکنید برای انجام حملات وایرلس هکینگ نمیتونین از کارت شبکه خودتون استفاده کنین ولی برای اتصال به اینترنت و کارهای دیگه مشکلی نخواهید داشت. برای حل این مشکل راه حل های زیر رو میتونین پیاده سازی کنین : ۱. نصب کالی از طریق بوت و به عنوان سیستم عامل اصلی ((* که من پیشنهاد میکنم اینطوری ازش استفاده کنین و کم کم بیایید به دنیای لینوکس )) ۲. بالا آوردن کالی بصورت لایو ۳. تهیه کارت شبکه های یو اس بی (( باید دقت کنین که کارت شبکه انتخابی شما در کالی ساپورت بشه )) موفق باشید

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                                در حال انجام ...
                                X